Domů » Bleskovky » Sbíráte karty Magic: The Gathering? Tohoto robotického pomocníka oceníte

Sbíráte karty Magic: The Gathering? Tohoto robotického pomocníka oceníte

Sběratelské karty jsou koníček, který se s postupem času může pořádně prodražit, a nejen to. Jak kolekce karet roste a roste, je stále těžší udržovat si přehled a pořádek. Z jednoho balíčku jsou dva, ze dvou čtyři a než se nadějete, už máte plnou krabici. Prodejci kartiček řeší stejný problém, jen v mnohem větším měřítku. Především pak pokud karty také vykupují. Mnohdy tak končí doslova s horami neroztříděných karet.


Firma Sorting Robotic se tento problém rozhodla vyřešit. Jejich stroj Roca Sorter je speciálně navržen proto, aby nejen setřídil podle přání až 1 000 karet Magic: The Gathering, ale také také vám výsledná data přehledně vytiskne. Řadit karty umí robotický pomocník podle abecedy, podle série nebo podle jejich potenciální prodejní hodnoty. Pokud potřebujete karty setřídit podle jiných kritérií, Sorting Robotic je v tomto ohledu nápomocná.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Třídění sběratelských kartiček snadno a rychle

Stoj využívá pro zvedání a třídění karet několik kamer a silikonové přísavky, které v kombinaci s prouděním vzduchu do stroje zabraňují, aby zvedl více karet najednou. Bohužel pokud není karta rubem vzhůru, musí být otočena manuálně. Roztřídění tisícovky karet zabere Roca Sorteru asi jednu až dvě hodiny, přičemž rozhoduje počet zadaných kritérií. Cenu, za kterou se bude robotický výtvor prodávat, firma neoznámila, nicméně se pochlubila tím, že do budoucna se plánuje podpora pro karty Yu-Gi-Oh! a Pokémon.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Jeden komentář

  1. Hehe, tak já zmíním Bad Moon v diskusi a hle, článek ?

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *