Domů » Bleskovky » Samsung spouští pojištění pro vybrané produkty, vztahuje se na náhodné poškození

Samsung spouští pojištění pro vybrané produkty, vztahuje se na náhodné poškození

Korejský gigant Samsung si evidentně uvědomuje cenu a křehkost svých zařízení, a proto přichází na trh s novou službou Samsung Mobile Care. Pojištění chytrého telefonu od Samsungu se vztahuje na náhodné poškození omezující funkčnost zařízení, a to včetně displeje.

„Život je nepředvídatelný a my bychom svým zákazníkům chtěli dopřát klid v každém okamžiku, kdy své telefony používají. Díky garantované opravě a zákaznickému servisu přímo od společnosti Samsung pomáháme udržovat funkčnost a životnost našich mobilních zařízení,“ řekl ředitel mobilní divize Samsugnu Roman Šebek.

Pojištění si lze sjednat při koupi nebo do třiceti dnů od zakoupení chytrého telefonu. Délka je vždy na dva roky a lze ji přikoupit k vlajkovým lodím výrobce – konkrétně k modelům Galaxy S7, S7 Edge, S8, S8+ a Note8. „Chceme zajistit, aby všichni naši zákazníci své telefony používali rádi a mohli tak činit i nadále v případě, že se stane nějaká nehoda,“ dodává Šebek.

Samsung Galaxy Note 8: recenze

Cena dvouleté pojistky činí 3 399 korun jednorázově nebo 159 korun měsíčně po dobu dvou let. Poplatek za vyřízení pojistky je 1 999 korun. Od smlouvy lze odstoupit do čtrnácti dní. Více informací podává Samsung na svých webových stránkách.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Poplatek za vyřízení pojistky je 1 999 korun + Cena dvouleté pojistky 3 399 korun nádhera to si opravdu asi udělá jen opravdu nešikovný člověk :D který má problém udržet necelých 200g v ruce.

    • Běžná cena, min jako u prodejců. Předpokládám, že stejná cena bude i přímo u daného partnera / konkurence.

  2. Jen pro info, zkoušel jsem pojistku u Revolut, která se dá zakoupit na zařízení do půl roku od pořízení. Vychází cca 1700 Kč/ rok (je pouze na rok) + platí se se od €30 – €90 spoluúčast podle ceny zařízení (Note8 = cca 2250 Kč, celkem to je cca 4000 Kč za škodu), při zničení zařízení se vyplácí kupní cena, ta je závislá, kdy k totální škodě dojde od doby pořízení (např. od 2 do 4 let dostanete 40% z pořizovací ceny zařízení). Při hlášení události (pojištění je skrze Allianz) se platí 280 Kč.

    O Samsung pojištění od koupi do 14 dnů jsem nevěděl, jinak bych do toho šel. Toto (nové) pojištění už je na zvážení, i když taky už ho nemohu zakoupit. Revolut se až tak moc nevyplatí, stále Vás výměna vyjde na nějakých 4000 Kč, a to je na zvážení oproti ceně pořízení nového displeje 10 000 Kč (Note8)?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).