TOPlist

Samsung připravuje nové barevné varianty Galaxy S8 a S8+, jaké budou?

Korejský Samsung slaví se svými vlajkovými smartphony Galaxy S8 a S8+ úspěch, ovšem bude-li si chtít zájem udržet, bude muset jejich prodej okořeňovat různými akcemi či speciálními edicemi. Podle oficiálních thajwanských stránek Samsungu to vypadá, že nejprve zkusí zaujmout novými barvičkami.

Na našem trhu se smartphony Samsung Galaxy S8 a S8+ prodávají v barvách Midnight Black, Orchid Gray, Artic Silver a Coral Blue, ve světě ještě můžete narazit na Maple Gold. Na mezinárodních stránkách Samsungu se nicméně objevily zmínky o nových barvách Ice Lake Blue, Smoked Purple Grey a Quicksand Gold, čili nové odstíny modré, šedé a zlaté.Samsun Galaxy S8 recenzeNepřehlédněte

Recenze Samsung Galaxy S8: výkladní skříň výrobce

Zda se budou prodávat pouze na vybraných trzích, případně zda dorazí i k nám, bohužel v tuto chvíli nevíme, Samsung si nicméně stanovil cíl prodat letos 60 milionů Galaxy S8 a S8+ a nové barvy by mu mohly trochu napomoci.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku