Domů » Bleskovky » Samsung právě uvolnil finální Android 10 pro řadu Galaxy S10!

Samsung právě uvolnil finální Android 10 pro řadu Galaxy S10!

Tohle nikdo nečekal. Včera jsme vás informovali o roadmapě aktualizací od izraelské pobočky Samsungu. Podle té to vypadalo, že Samsung finální verzi Androidu 10 pro modely Galaxy S10e/Galaxy S10 a Galaxy S10+ uvolní až v lednu příštího roku, nicméně vše nasvědčuje tomu, že by se veřejnost nakonec mohla dočkat dříve.

Galaxy S10 Android 10
Samsung Galaxy S10+ s finální verzí Androidu 10 a One UI 2.0

Pro členy testovacího programu, který běží například v Německu, Samsung před několika okamžiky uvolnil aktualizaci ze sedmé testovací beta verze na finální sestavení Androidu 10 s uživatelským prostředím One UI 2.0.

Jinými slovy – aktualizace na finální Android 10 je zatím dostupná jen ve vybraných zemích pro všechny, kteří se zapojili do testovacího beta programu skrze aplikaci Samsung Members. Pokud se vám nechce čekat, můžete si podle našeho návodu finální verzi systému do telefonu nahrát ručně.

Kdy se dočkáme v České republice?

V tuto chvíli nevíme, kdybychom se klasické OTA aktualizace mohli dočkat v České republice a na Slovensku. Může se tak stát během následujících dní, ale stejně tak to ještě může pár týdnů trvat. Podle informací, které máme od českého zastoupení Samsungu k dispozici, budou aktualizace pro jednotlivé regiony vydávány postupně. Je možné, že se update pro některé modely uvolní už v prosinci, nicméně hlavní aktualizační vlna je naplánována na přelom ledna a února.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments