Cena:

Samsung popírá problémy. Exynos bude představen společně s Galaxy S22

Na 11. ledna měl Samsung naplánované představení vlajkového čipsetu Exynos 2200, který je určen pro připravovanou modelovou řadu Galaxy S22. Žádná akce se ale v úterý neodehrála, Samsung dokonce na sociálních sítích zahladil stopy, aby to vypadalo, že nic neplánoval. Rozvířil však pouze spekulace, že má s výrobou čipu problémy, což ale korejský gigant oficiálně popírá.

Vše jde podle plánu, tvrdí Samsung

Zástupce Samsungu pro deník Business Korea potvrdil, že čipset Exynos 2200 si odbyde svoji premiéru společně s novým smartphonem. Zároveň popřel, že by se vyskytly jakékoliv problémy s výrobou a výkonem.Nepřehlédněte

Galaxy S22 v ohrožení? Samsung zrušil dnešní premiéru čipsetu Exynos 2200

Pokud jde tedy vše podle plánu, není nám jasné, proč Samsung na úterní premiéru lákal. Buď se opravdu vyskytly problémy, které nechce Samsung přiznat, anebo došlo ke změně plánů na poslední chvíli a zapomnělo se to říct marketingovému oddělení. Tak jako tak očekávejme, že společně se smartphony řady Galaxy S22 bude představen i čipset Exynos 2200, který je bude pohánět na vybraných trzích, pravděpodobně i v Evropě. A kdy budou nové vlajkové smartphony od Samsungu představeny? Aktuálně se skloňuje datum 8. února.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.