Samsung odhalil informace o chystaném náramku: zcela nový typ zařízení?

V nedávné minulosti se objevilo pár zpráv o tom, že Samsung pracuje na novém nositelném zařízení. Nyní však máme několik zajímavých informací přímo od Samsungu. Ten totiž nedávno rozeslal dotazník členům programu SmartLab Plus, v němž se ptal na to, co by si od nového zařízení představovali.

V doplňujících textech k otázkám se píše, že „nový koncept produktu bere to nejlepší z Gear S3 a Gear Fit 2“ a bude podobný více chytrým hodinkám, než fitness trackeru. Přístroj by ale měl být kompaktní a nabízet vyměnitelné řemínky, takže si zákazníci budou snadno moci přizpůsobit vzhled zařízení dle svých představ.

Screenshot z dotazníku pořízený redaktorem webu Sammobile.com

 

Z dotazníku se dále dozvídáme i to, že připravovaný náramek bude vodotěsný a bude umět zaznamenávat i plavecké tréninky. Samsung by dle svého vyjádření chtěl vytvořit přístroj pro celodenní nošení, který bude užitečný v práci i při sportu. Nebudou tak chybět notifikace z telefonu, ale zároveň dostanete i upozornění na neaktivitu. Zajímavá je pak zmínka o notifikaci vyzývající k odpočinku při dlouhém řízení.Samsung Gear Fit 2Nepřehlédněte

Recenze Samsung Gear Fit 2: Skvělý parťák nejen na sport

Zatím není jasné, jestli se hybrid chytrých hodinek a fitness trackeru zařadí mezi přístroje z řady Gear S nebo Gear Fit, podle dostupných informací by totiž zapadl do obou.

Autor článku
Tomáš Krompolc
Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Kapitoly článku