Domů » Bleskovky » Samsung v nové reklamě vzkazuje fanouškům Applu: je načase dospět!

Samsung v nové reklamě vzkazuje fanouškům Applu: je načase dospět!

Rýpnutí do konkurence se ve světě reklamy objevuje poměrně často a nevyhýbá se ani spotům ze světa mobilních zařízení. Poslední reklama Samsungu si bere na paškál jablečné fanoušky Apple a nejnovější iPhone X.

Apple je v očích Samsungu s každou generací iPhonu pozadu za jeho telefony – velká paměť, větší displeje, voděodolnost, bezdrátové nabíjení; to vše měl Apple až po svém korejském soupeři. Samsung se také vysmívá všemožným redukcím, které jsou majitelé zařízení s logem nakousnutého jablíčka nuceni používat pro zcela běžné věci, a neopomíjí ani fronty jablečných fanoušků před Apple Story.

Motto celé reklamy je jednoduché – přinutit fanoušky Apple popřemýšlet o „upgradu“ na telefony Samsung podobně jako tak učinil hlavní protagonista. Firma z Cupertina však zatím prodává iPhony jak housky v krámě a od příštího čtvrtletí očekává další rekordní zisky, s hromadným odlivem svých věrných směrem do náruče Samsungu tak zřejmě nepočítá.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
75 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments