Samsung láká na únorovou tiskovku. Potvrzuje spojení řad Galaxy S a Note

S22 Ultra 4

Od odhalení nových vlajkových smartphonů Samsungu nás dělí posledních pár týdnů. Korejský gigant dnes potvrdil, že příští Unpacked Event proběhne v únoru, byť konkrétní den zatím ještě neprozradil; nejčastěji se spekuluje o datu 9. února. Šéf mobilní divize Samsungu TM Roh na blogu firmy naznačil, na jaké novinky se můžeme těšit.

Nejpozoruhodnější zařízení řady Galaxy S

TM Roh ve svém příspěvku zrekapituloval výhody, které v minulosti přinesla řada Galaxy Note. Vyzdvihl zejména kombinaci velkého displeje a stylusu, což jsou nástroje, které zvyšují kreativitu a produktivitu. V posledních letech Samsung transformoval svoje portfolio, především se soustředil na vývoj a výrobu smartphonů s ohebnými displeji, kvůli čemuž loni smartphone řady Galaxy Note zcela vynechal.

Samsung Galaxy Unpacked: Break the rules of what’s possible

Duch řady Galaxy Note však neupadne v zapomnění, podle TM Roha se reinkarnuje v dosud „nejpozoruhodnějším“ zařízení řady Galaxy S. Toto zařízení má v sobě spojit to nejlepší z řad Galaxy S a Note a přepsat budoucnost mobilních telefonů.

TM Roh

TM Roh pochopitelně hovoří o připravovaném smartphonu Galaxy S22 Ultra, který v sobě bude mít integrovanou šachtu pro stylus S Pen. Kromě toho bude mít po vzoru minulých modelů řady Galaxy Note hranatější tělo, zatímco z řady Galaxy S si zase vezme ty nejlepší možné fotoaparáty.Galaxy S22 official renders leakNepřehlédněte

Galaxy S22 dostane různé čipsety. Bude mít Evropa Exynos, nebo Snapdragon?

I když budou nové Samsungy představeny až v příštích týdnech, Samsung už nyní dovoluje americkým zájemcům provést rezervaci, kterou lze pak proměnit na kredit ve výši 50 dolarů pro předobjednávky. V Evropě zatím žádná podobná akce neběží, takže si budeme muset počkat na zveřejnění místních předobjednávkových akcí (budou-li nějaké).

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku