Domů » Bleskovky » Samsung Gear S3, S2 a Gear Fit už propojíte s iPhonem

Samsung Gear S3, S2 a Gear Fit už propojíte s iPhonem

V minulosti se objevila řada informací o tom, že Samsung pro své chytré hodinky Gear S3, Gear S2 a sportovní náramek Gear Fit 2 chystá podporu systému iOS. Nyní jsme se konečně dočkali a aplikace s názvem Gear Fit už je dostupná ke stažení v App Store.

gearfit_iphone

Aplikace je kompatibilní s iPhonem 5 a vyšším a s iOS 9.0+ a její součástí je samozřejmě i nástroj S Health, ve kterém můžete sledovat vaši aktivitu (sport, spánek, chůze…). Nechybí ani možnost nechat si do hodinek či náramku zasílat notifikace či do nich instalovat nové aplikace skrze službu Galaxy Apps.

Recenze Samsung Gear Fit 2: Skvělý parťák nejen na sport

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Co chyba je odpovedanie na SMS spravy alebo ine notifikacie napriklad WhatsApp ci Messenger. Notifikacie maju trocha horsi desgin na hodinkach, ale inak je to fajn.

  2. no, musím říct že je mám druhý den, mám iphone 5s a všechno zatím funguje v pohodě… Dvě velké ALE to má… jedna ta drobnější je, že nevím jak se mi zobrazují příchozí e-maily na hodinkách… ale jdu si ještě přečíst návod ještě jednou.. jestli jsem náhodou něco neopomenul… a to druhé ALE je dost podstatné…. pro tyhle hodinky jsem se rozhodoval asi dva měsíce… buď tyhle gear s3 nebo suunto spartan ultra… rozhodla cena a to, že v samsungu je přehlednější navigace…. (jezdím hodně na kole a občas když člověk jezdí kde nikdo nikde nejel, tak se navigace hodí)….zkouknul jsem asi dvacet videí jak všechno super šlape – nastavíte si ráno trasu na telefonu a šoupnete ho do batohu a jedete… jen občas kouknete na ruku jak se to na hodinkách zobrazuje… ale funguje to jen na androidu… here we go (název navigace) prostě ještě budou muset vývojáři upravit… dnes jsem s tím byl i na samsungu a tam mi říkali že snad za tři týdny to i bude pro iphone… že by vývojáři aplikace byly sami proti sobě, kdyby to nešlapalo s iphone…. tak teď přemýšlím, jestli to risknout a počkat, nebo raději hodinky vrátit…. protože navigace s názvem here we go byla nejpodstatnější věc, kvůli kterým jsem hodinky kupoval…. nevíte někdo náhodou nějaké zákulisní informace o tom jestli to na iphonech taky bude šlapat? :-)

    dík za případnou odpověd

    dan

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).