Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Tab S7 a S7+ pořídíte v nové barvě a navíc s pouzdrem zdarma

Samsung Galaxy Tab S7 a S7+ pořídíte v nové barvě a navíc s pouzdrem zdarma

Samsung osvěžil svoje tablety Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7+ o nové barevné provedení. Pod označením Mystic Navy se skrývá elegantní tmavě modrá, která tak doplní stávající černou a bronzovou.

Galaxy Tab S7 clanek
Samsung Galaxy Tab S7

Tablety představené v srpnu loňského roku již také obdržely update na nejnovější uživatelské rozhraní One UI 3. To mimo jiné usnadňuje rychlý přenos fotografií a dokumentů mezi tablety a novými smartphony Galaxy S21 a dále také umožňuje Galaxy Tab S7/S7+ používat jako rozšířenou pracovní plochu k počítači.

Modré varianty Galaxy Tab S7/S7+ zakoupíte na českém trhu od 19. února. Samsung navíc v souvislosti s jejich uvedením připravil akci, při které k novému tabletu dostanete také ochranné pouzdro v barvě dle výběru zdarma nebo bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ s 50% slevou, tj. za zhruba 1 750 Kč. Akce bude platit do 5. března.

Galaxy Tab S7/S7+ patří k nejlépe vybaveným tabletům na trhu – disponují jemnými 120Hz displeji, který má u levnějšího modelu 11 palců, u dražšího pak 12,4 palců. Poháněny jsou výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 865, doplněným o 6 GB RAM a úložiště s kapacitou 128 GB.

Tablety dále lákají na podporu dotykového pera S Pen, dobrou výdrž baterie (8000 mAh u Galaxy Tab S7, respektive 10900 mAh u Galaxy Tab S7+) v kombinaci s rychlým 45W nabíjením a v neposlední řadě na 5G připojení u dražšího modelu.

Základní Galaxy Tab S7 zakoupíte ve WiFi variantě za 18 999 Kč, v LTE verzi pak za 21 999 Kč. Vybavenější Galaxy Tab S7+ pouze s WiFi připojením pak přijde na 24 999 Kč, za 5G verzi zaplatíte 29 999 Kč. Výše zmíněná akce na pouzdro zdarma nebo zlevněná sluchátka platí pro všechny modely i barevná provedení.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).