Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Tab S4 pózuje na tiskových snímcích. Nechybí ani stylus a klávesnice

Samsung Galaxy Tab S4 pózuje na tiskových snímcích. Nechybí ani stylus a klávesnice

Korejský Samsung využije letošní léto k představení zařízení z několika mobilních kategorií – do světa hodinek chystá Galaxy Watch, rodinu smartphonů rozšíří o Galaxy Note9 a svět tabletů obohatí model Galaxy Tab S4. Detailní rendery posledního jmenovaného zařízení nyní zveřejnil na svém Twitteru @evleaks.

Nový vlajkový tablet od Samsungu před několika týdny schválila americká certifikace FCC, takže jeho premiéra je takřka na spadnutí. Tablet by měl mít Super AMOLED displej s úhlopříčkou 10,5″ a rozlišením 2 560 × 1 600 pixelů, o jeho chod by se měl starat loňský čipset Qualcomm Snapdragon 835 spárovaný se 4 GB RAM.

Záda tabletu prozrazují, že o zvuk se postará společnost AKG, vyluzovat jej budou pravděpodobně hned čtyři reproduktory umístěné po párech na kratších stranách tabletu. Podle renderů @evleaks dorazí nejméně ve dvou barvách – černé a stříbrné.

Klávesnice a stylus jako doplňky

Jako příslušenství bude možné zakoupit speciální kryt, který tabletu dodá nejen ochranou funkci, ale zároveň poslouží jako stojánek s vestavěnou klávesnicí. K dispozici bude i nová generace stylusu S Pen.

Datum premiéry Galaxy Tab S4 zatím neznáme, v úvahu přicházejí dva termíny – 9. srpna společně s Galaxy Note9, nebo na zářijovém veletrhu IFA v Berlíně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. Estli koukám dobře, tak stylus asi není kam zadokovat ani s klávesnicí, klávesnice je pak bez touchpadu. No nic mnoho upřímně…

 2. Mam vlci mhu? Samsung se vzdal HW tlacitek? Neni mozna :)

  • Vdal se HW tlacitek, a pridal stylus… Co mi to pripomina? ipad pro

  • Samsung Galaxy Tab Pro umí stylus roky. Myslím že dokonce i nějaký A model.

  • Nemyslím tím mechanická tlačítka, ale jakákoli. iPady mají home button pořád.

 3. By ma celkom zaujímala cena. Ci bude nižšia ako surface go.

  • Podle Tab S3 bych čekal zaváděcí cenu kolem 20k, možná víc, bez klávesnice s SPen.

  • Ked to bude stat fakt 20k ja osobne keby som si kupoval tablet urcite by vyhral surface.

  • 1) casem cena klesne
   2) tablety s Androidem a W10 maji dost odlisne zamereni

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).