Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S9 a S9+: takto bude vypadat korálově modrá varianta (oživeno)

Samsung Galaxy S9 a S9+: takto bude vypadat korálově modrá varianta (oživeno)

Od premiéry smartphonů Samsung Galaxy S9 a S9+ nás dělí necelý měsíc. Známe již snad kompletní výbavu i vzhled, přesto nás má @evleaks stále čím překvapovat.

Včera vystavil na svůj Twitter detailní rendery Galaxy S9 a S9+ v barvě Lilac Purple, tedy šeříkově fialové. Tato barva se u Samsungu objevuje vůbec poprvé a doplňuje již odhalenou půlnoční černou.

Aktualizováno 8.2. 2018

Po korálově růžové barvě zveřejnil @evelaks oficiální tiskový snímek Galaxy S9+ v populární korálově modré barvě.

Kromě těchto variant mají být telefony Galaxy S9 a S9+ dostupné v titanově šedé a černé barvě + speciální edice. Líbí se vám více korálově modrá nebo šeříkově fialová?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. Nevím ale S8/+ se mi zdají 100x hezčí než S9/+.

 2. Mám Note 8 256gb a nebudu měnit jsem spokojený

 3. Ani sa ti neoplati.

 4. Nevím jak pro ostatní, ale mě přesvědčilo stát se majitelem S8 právě to „WOW!“, které přišlo s displejem opravdu bez bočních rámečků. Najde se tu zase tuna odborníků, co bude říkat jak je to nepraktické apod. S8 mám skoro rok a nestalo se mi ani jednou že by okraje reagovaly kdy neměly. Jestli bude s9 opravdu toto, je to krok zpět. Vypadá to jako LG V30. Měnit nebudu pokud je tohle správná predikce a počkám si na S10 (pokud se tak bude jmenovat). :)

 5. u nás v květnu před barákem vykvete fialovej šeřík, ale ten má teda mnohem hezčí barvu.

 6. Nevím, ale obrázky zad vůbec neodpovídají obrázkům profilů. Z profilu je barevný pravděpodobně kovový rám, který má po obou stranách lesklou černou – tedy z jedné strany displej a z druhé záda. Nicméně na obrázcích barevných zad je vidět, že ta barevná záda jdou až k rámečku. Asi bude prostě nejlepší, počkat na oficiální představení, protože tady to zatím vypadá, že obrázky patří každý k něčemu jinému.

  • Dobrý postřeh. Prakticky to celý článek znehodnotilo:)

  • Znehodnotilo. Ony mely tyhle spekulace nekdy nejakou informacni hodnotu? Ja myslel, ze se zverejnuji jenom kvuli zaplacnuti mista a nikdo nebere vazne.

 7. Frantisek kde si zohnal 256 GB ja mam 64 GB rad by som si tiež zohnal 256 GB verziu funguje ti vsetko LTE ATD?

 8. Mám Samsung galaxy s7 edge a je vůbec nejlepší za Samsungů.

 9. Konečně je napadlo dát Čtečku otisku prstů pod fotoaparát, to už mělo být dávno u S8 a S8+ a Note 8 když to teda zatím ještě nejde umístit pod displej (kromě Viva X20) a musí to být na zádech, tak z praktického hlediska je to lepší než vedle čočky fotoaparátu poněvadž je to stále uprostřed a tedy oběma rukama jak pravou tak levou rukou lépe dosažitelné jinými slovy z obou stran stejně daleko. Tak jak je to nyní si levák musí takzvaně „zlomit“ prst aby se dotkl čtečky a ještě si u toho upatlá čočku fotoaparátu

 10. Frantisek kde si zohnal 256 GB ja mam 64 GB rad by som si tiež zohnal 256 GB verziu funguje ti vsetko LTE ATD?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).