Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S9 & Note8: jak si je představuje známý leaker?

Samsung Galaxy S9 & Note8: jak si je představuje známý leaker?

Benjamin Geskin z lotyšského hlavního města Riga sice ještě není tak známý, jako Evan Blass (@evleaks), nicméně ve spojení se Samsungem Galaxy S8 či LG G6 jsme o něm slyšeli poměrně často. A to především díky tomu, že na svém twitteru @venyageskin1 publikoval skvěle vypadající rendery, které vytvářel na základě fotografií a informací z internetu. A u Galaxy S8 či LG G6 se s podobou trefil téměř stoprocentně. Včera dokonce zveřejnil fotografie a video vývojového prototypu Galaxy S8, který měl duální fotoaparát a postrádal čtečku otisků prstů na zadní straně.

galaxys9_koncept
Co myslíte, bude takto Galaxy S9 skutečně vypadat?

Benjamin nyní zapojil svou fantazii a zamyslel se nad tím, jak by mohl vypadat Galaxy S8 či Note8. Jedná se samozřejmě jen o koncepty, stavěl ale na reálném základu z Galaxy S8. Co myslíte, jak daleko od pravdy bude tentokrát?

galaxynote8_koncept

Nutno dodat, že úplně z vody Benjamin nevaří. Duální fotoaparát, který použil u obou konceptových obrázků, byl vidět u jednoho z vývojových prototypů Galaxy S8 a je tedy docela možné, že Samsung jen duální optiku nestihl odladit tak, jak by potřeboval a ponechal ji až pro některý z dalších modelů.

benjmaingeskin_s8event
O Benjaminovi ví i v centrále Samsungu. Díky jeho leakům ho pozvali na oficiální premiéru Galaxy S8 do New Yorku!

Galaxy Note8 by mohl být představen v průběhu září při veletrhu IFA v Berlíně. My v redakci tajně doufáme, že by to mohl být první smartphone, který bude mít konečně integrovanou čtečku otisků prstů přímo do plochy displeje.

Jiří Hrma

5 komentářů

  1. ty ramecky se konecne blizi k budoucnosti. v podstate se to blizi s8. prijde mi ale mnohem hezco smer xiaomi jen to udelat bez ramecku na obou stranach. tohle zakulacovani je neprakticke i nehezke

    plus samozrejme stale cekam kdy konecne prijde nejaka nahrada priblblych tlacitek na displeji nejlepe nejakymi gesty

  2. Jen dalsi nesmyslny clanek, aby bylo splneno mnozstvi clanku na jeden den tykajici se Samsungu. Zajima tohle vubec nekoho co pul roku az rok? Jen dalsi dohady a spekulace o nicem. Hlavne, ze je splneno :-D :-D :-D

    • Jen dalsi nesmyslny hejt komentar, aby bylo splneno mnozstvi kecu na jeden den tykajici se Samsungu. Zajima tyhle komentare vubec nekoho co pul roku az rok? Jen dalsi komentar o nicem. Hlavne, ze je splneno :-D :-D :-D

  3. hmm, tak ak mal S7 Edge 5,5″ tak Note 7 mal 5,7″. S8+ teraz ma 6,2″, takze S9+ bude mat 6,4″ a Note 9 nejakych 6,8″? :)

    • Mozna bude met 6,9″ a nebo dokonce aj 7,0195846774″. Neni to snad jedno?? To sis vypocital nebo jen zase zbytecna spekulace co a jak a kdy a kde a v jakem tele a v barve a bla bla bla bla bla :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).