Samsung Galaxy S9 & Note8: jak si je představuje známý leaker?

Benjamin Geskin z lotyšského hlavního města Riga sice ještě není tak známý, jako Evan Blass (@evleaks), nicméně ve spojení se Samsungem Galaxy S8 či LG G6 jsme o něm slyšeli poměrně často. A to především díky tomu, že na svém twitteru @venyageskin1 publikoval skvěle vypadající rendery, které vytvářel na základě fotografií a informací z internetu. A u Galaxy S8 či LG G6 se s podobou trefil téměř stoprocentně. Včera dokonce zveřejnil fotografie a video vývojového prototypu Galaxy S8, který měl duální fotoaparát a postrádal čtečku otisků prstů na zadní straně.

galaxys9_koncept
Co myslíte, bude takto Galaxy S9 skutečně vypadat?

Benjamin nyní zapojil svou fantazii a zamyslel se nad tím, jak by mohl vypadat Galaxy S8 či Note8. Jedná se samozřejmě jen o koncepty, stavěl ale na reálném základu z Galaxy S8. Co myslíte, jak daleko od pravdy bude tentokrát?

Nutno dodat, že úplně z vody Benjamin nevaří. Duální fotoaparát, který použil u obou konceptových obrázků, byl vidět u jednoho z vývojových prototypů Galaxy S8 a je tedy docela možné, že Samsung jen duální optiku nestihl odladit tak, jak by potřeboval a ponechal ji až pro některý z dalších modelů.

benjmaingeskin_s8event
O Benjaminovi ví i v centrále Samsungu. Díky jeho leakům ho pozvali na oficiální premiéru Galaxy S8 do New Yorku!

Galaxy Note8 by mohl být představen v průběhu září při veletrhu IFA v Berlíně. My v redakci tajně doufáme, že by to mohl být první smartphone, který bude mít konečně integrovanou čtečku otisků prstů přímo do plochy displeje.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku