Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S9+: detailní render odhaluje pravděpodobnou podobu

Samsung Galaxy S9+: detailní render odhaluje pravděpodobnou podobu

Společnost Samsung údajně představí své vlajkové smartphony Galaxy S9 a S9+ hned zkraje příštího roku. Nasvědčuje tomu množství úniků, které je hojnější než v minulých letech. Jak bude vypadat větší model Galaxy S9+, má odhalovat následující render z korejských zdrojů.

Nejedná se o oficiální obrázek, má se však realitě velmi blížit; údajně je založen na detailních informacích a schématech přímo od zdroje. Galaxy S9+ se bude podobat svému předchůdci, Samsung však sáhne k redukci horního a hlavně spodního rámečku, díky čemuž se má pokrytí čelní strany displejem blížit 90 procentům. S tímto řešením mají být zachovány nad displejem všechny tradiční prvky, čtečka otisků prstů však zůstane na zádech. Korejský gigant má ale sáhnout k jejímu vhodnějšímu umístění pod fotomodul, který bude tvořen dvěma čočkami. Na spodní straně je také patrný 3,5mm port pro připojení sluchátek, který si má Galaxy S9 ponechat.

Smartphony Samsung Galaxy S9 a S9+ by se mohly dočkat premiéry již počátkem ledna na veletrhu CES v Las Vegas, je však možné, že jej uvidí pouze hrstka vyvolených partnerů Samsungu. Zástupci korejské společnosti totiž v rozhovoru pro Korea Herald uvedli, že představení Galaxy S9 na CES je nepravděpodobné, a že k premiéře dojde až na ni uzraje ten správný čas.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments