Domů » Články » Samsung Galaxy S7 edge: Videorecenze & průvodce TouchWiz prostředím

Samsung Galaxy S7 edge: Videorecenze & průvodce TouchWiz prostředím

Před několika dny jsme vám nabídli podrobnou recenzi Samsung Galaxy S7 edge. Ne každému se ale chce číst dlouhé texty, a právě v takových případech přijde vhod videorecenze, ve které vám prozradíme ty nejdůležitější informace, které by vám měly pomoci při případném rozhodování před koupí.

Samsung Galaxy S7 edge: Recenze

Samsung tradičně operační systém Android doplňuje uživatelským prostředím TouchWiz, které u Galaxy S7 (edge) přináší řadu nových nápadů; ty doplňují už tak pestrou nabídku funkcí a možností, jež známe z předchozích modelů řady Galaxy. A jelikož by jejich ukázka celkem výrazně prodloužila klasickou videorecenzi, rozhodli jsme se pro vás novinky v TouchWiz natočit samostatně na další video.

Samsung Galaxy S7 edge: Podrobný průvodce TouchWiz

Tip: Nenechte si ujít naše videorecenze a přihlaste se k odběru našeho YouTube kanálu

Samsung Galaxy S7 se u nás prodává za cenu 19 799 Kč, zaoblený Galaxy S7 edge za 22 599 Kč; ceny jsou včetně DPH a platí pro 32GB varianty. 64GB verze u nás není dostupná, což ale vzhledem k přítomnosti slotu na microSD kartu ničemu nevadí. K dispozici je černá, bílá a zlatá verze; ve světe se lze setkat ještě se stříbrnou variantou. Samsung k telefonům nabízí řadu originálního příslušenství, které jsme vám představili v tomto článku.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments