Samsung Galaxy S7 edge: Videorecenze & průvodce TouchWiz prostředím

Před několika dny jsme vám nabídli podrobnou recenzi Samsung Galaxy S7 edge. Ne každému se ale chce číst dlouhé texty, a právě v takových případech přijde vhod videorecenze, ve které vám prozradíme ty nejdůležitější informace, které by vám měly pomoci při případném rozhodování před koupí.

Samsung tradičně operační systém Android doplňuje uživatelským prostředím TouchWiz, které u Galaxy S7 (edge) přináší řadu nových nápadů; ty doplňují už tak pestrou nabídku funkcí a možností, jež známe z předchozích modelů řady Galaxy. A jelikož by jejich ukázka celkem výrazně prodloužila klasickou videorecenzi, rozhodli jsme se pro vás novinky v TouchWiz natočit samostatně na další video.

Tip: Nenechte si ujít naše videorecenze a přihlaste se k odběru našeho YouTube kanálu

Samsung Galaxy S7 se u nás prodává za cenu 19 799 Kč, zaoblený Galaxy S7 edge za 22 599 Kč; ceny jsou včetně DPH a platí pro 32GB varianty. 64GB verze u nás není dostupná, což ale vzhledem k přítomnosti slotu na microSD kartu ničemu nevadí. K dispozici je černá, bílá a zlatá verze; ve světe se lze setkat ještě se stříbrnou variantou. Samsung k telefonům nabízí řadu originálního příslušenství, které jsme vám představili v tomto článku.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Jirka (neregistrovaný)

    umí Android nastavit notifikace tak, že se zobrazí notifikační pruh, ale bez zvuku?
    případně každé aplikaci nastavit zvláštní tón??
    Tohle se mě na WP líbilo, ale v nastavení Androidu jsem to nenašel..

    • A to se ptáš, zda to umí Android nebo zda to umí Samsung (TouchWiz)? Já jen, že zrovna pod Smasungem, který svým TouchWizem zasahuje všude možně se ptát na vlastnosti Androidu není moc smysluplné. To spíše např. pod článkem o systému jako takovém nebo u Nexusu.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *