Domů » Články » Samsung Galaxy S7 (edge): Kompletní přehled příslušenství

Samsung Galaxy S7 (edge): Kompletní přehled příslušenství

I když oficiální prodej nových modelů od Samsungu začíná zítra, tedy v pátek 11. března, ti, kteří si jej předobjednali, jej získali s předstihem; k prvním zákazníkům v České republice se tak Galaxy S7 i Galaxy S7 edge dostaly už toto úterý. Pokud už novinku máte nebo si na ni brousíte zuby, určitě vám přijde vhod přehled dostupného příslušenství, který jsme pro vás připravili.

Tip: Přečtěte si naši podrobnou recenzi Samsungu Galaxy S7 & Galaxy S7 edge

Připomínáme, že Galaxy S7 se u nás prodává za 19 799 KčGalaxy S7 edge za 22 599 Kč; ceny jsou včetně DPH a platí pro 32GB varianty. 64GB verze u nás nebude dostupná, což ale vzhledem k přítomnosti slotu na microSD kartu ničemu nevadí. Zákazníci navíc s nákupem telefonu získají prémiový servis s osobním vyzvednutím poškozeného kusu a zápůjčkou nového (více informací).

Dostupné příslušenství: Pouzdra, klávesnice i power banka

Samsung si pro majitele nových vlajkových modelů připravil klasická flipová pouzdra, kryty s LED diodami i trochu bláznivě vyhlížející řešení s QWERTY klávesnicí. Novinkou je speciální bezdrátová externí baterie, která se nasazuje přímo na tělo telefonu.

LED View Cover

Originální kožené pouzdro s vnitřní kapsou a LED diodami, díky kterým máte přehled o důležitých oznámeních, i když je displej telefonu vypnutý. Potažením přes kryt je možné přijímat telefonní hovory, přičemž pomocí speciálních ikon (lze nakonfigurovat v nastavení systému), které jsou přiřazeny k vybraným kontaktům, dokonce ví, kdo volá. Pouzdro LED View Cover pro Galaxy S7 či S7 edge je k dostání bude v černém, zlatém a stříbrném provedení za 1 599 Kč s DPH.

Samsung_S7_Led View

Kožený zadní kryt

Kožený zadní kryt je velmi příjemný na dotek a poskytuje základní ochranu proti poškrábání zadní strany. Kryt vyrobený z černé kůže je k dostání za 799 Kč s DPH.

Ochranný kryt s klávesnicí

Samsung se opět rozhodl uvést ochranný kryt s QWERTY klávesnicí, který poprvé předvedl už u Galaxy S6. V případě potřeby je možné klávesnici odstranit, zadní kryt však na telefonu. Toto řešení v černé a zlaté barvě výrobce nabízí za 1 499 Kč s DPH. My jsme již psaní na této klávesnici testovali a zatím jsme si na fyzické klávesy příliš nezvykli – mnohem přirozenější a rychlejší nám stále přijde psaní na softwarové klávesnici.

Samsung_S7 edge_Pouzdro s QWERTY klávesnicí (7)

Pouzdra Clear View, S View a flipové pouzdro s kapsou

Chybět nebudou ani klasická pouzdra s průsvitnou přední částí (Clear View), s výřezem pro displej (S View) a s celistvou přední částí, která ukrývá kapsu například na vizitku. Všechna tato pouzdra jsou v nabídce v černém, zlatém a stříbrném provedení (v případě S View navíc i v bílé barvě). Doporučená cena je 1 399 Kč za Clear View, 1 199 Kč za S View a 699 Kč za flipové pouzdro s kapsou Flip Wallet.

Bezdrátová externí baterie Back Pack

Poslední položkou ve výčtu originálního příslušenství je Back Pack s externí baterií, který přijde vhod v případě, že ve svém okolí nemáte elektrickou zásuvku. Záložní baterii stačí nasadit na zadní část Galaxy S7 nebo S7 edge – není zapotřebí žádných dalších konektorů ani kabelů, dobíjení totiž probíhá bezdrátově. Back Pack je vybavený indikátorem napájení, který oznamuje zbývající kapacitu baterie. Kolika mAh akumulátor v sobě Back Pack skrývá však zatím Samsung nikde neuvádí. V prodeji je v černé barvě za 2 299 Kč s DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Nikdy jsem nepochopil jak si někdo může dobrovolně dát na designový telefon nějaký nevzhledný kondom.

  2. A už je to tu zas. Žádný „LED diody“, prostě LED, to D v označení je Diode. Je nesmysl psát Světlo Emitující Dioda diody.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).