Galaxy S7 nabídne prémiový servis: Osobní vyzvednutí a zápůjčka nového kusu

Samsung si pro majitele modelů Galaxy S7 a Galaxy S7 edge (srovnání) připravil prémiovou zákaznickou péči v podobě balíčku MojeS7, který zákazníci automaticky získají s nákupem telefonu. A jaké jsou benefity?

Pokud se vám smartphone pokazí, Samsung jej osobně vyzvedne u vás doma a následně převeze do servisu. Po dobu servisní opravy vám navíc bude zapůjčen zdarma náhradní telefon Galaxy S7. A jakmile bude zařízení opravené, bude zpět doručeno zákazníkovi a vyměněno zpět za zapůjčený kus. Taková služba zatím v rámci servisu telefonů nikde jinde na světě nefunguje. Při uvedení obou novinek do prodeje budou k dispozici tři vozy značky Renault, jejichž řidiči budou sběr telefonů zařizovat. Postupně ale značka počítá s navýšením až na 10 vozů.

img01

Pro tyto potřeby Samsung zřídil speciální zákaznickou linku, která bude dostupná na bezplatném telefonním čísle 800 665 377 (800 mojeS7), kde se zákazníkem vykomunikují termín a místo převzetí poškozeného zařízení.

Na vybraných místech oprava do jedné hodiny

A tím servisní balíček nekončí – ve specializovaných zákaznických servisních centrech, která se nacházejí v Praze (Ječná 36), Brně (AVION Shopping park) a Ostravě (Nádražní 307/102) navíc Samsung při osobním předání nabízí opravu poškozeného zařízení do jedné hodiny, pokud to tedy povaha závady dovolí.

servis

Prodej startuje už tento pátek. V Praze můžete soutězit

Obě novinky se v České republice začnou prodávat už tento pátek 11. března. Galaxy S7 bude k dostání za cenu 19 799 KčGalaxy S7 edge za 22 599 Kč; ceny jsou včetně DPH a platí pro 32GB varianty. 64GB verze se u nás zatím prodávat nebude, což ale vzhledem k přítomnosti slotu na microSD kartu ničemu nevadí.

Ve značkové prodejně Samsung v obchodním centru Palladium v Praze proběhne 11. března 2016 od 12 hodin speciální akce, jejiž součástí bude soutěž o sedm smartphonů Galaxy S7 v černé barvě; ve hře je také 30 sluchátek Samsung Level-U. Účastníci budou plnit tři úkoly v zážitkových zónách, které jsou zaměřené na hlavní vlastnosti Galaxy S7. Odpovídat budou také na související otázky ve vědomostním kvízu.

V Evropě se bude prodávat verze s procesorem Samsung Exynos 8890, pro USA bude určena varianta se Snapdragonem 820. Více se o obou novinkách dozvíte s našeho podrobného preview a videopohledů.

Samsung Galaxy S7 edge už v redakci testujeme. Máte-li k zařízení nějaké dotazy, využijte prostoru v komentářích.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Barbora Fialova (neregistrovaný)

    Mam nový Samsung S7 edge a při chůzi v davu lidi mi mobil spadl na zem a vytvorila se na displeji pavučina displej je celý prasklý plus edge boky porušené zaplatila jsem za něj 600 eur v Německu před 2 měsíci vztahuje se na to reklamace anebo jak mám postupovat abych mohla rozbitý displej reklamovat?

  2. Ahoj Barboro,
    takovéto dotazy piš určitě přímo na fórum do již existující diskuze o S7. Zde si toho nikdo pravděpodobně nevšimne, v rok starém článku.
    Nicméně odpovím na tvůj dotaz…zřejmě máš na mysli zdali se na to vztahuje nějaká záruka, ne reklamace.
    Pokud nemáš koupené připojištění na rozbití, což určitě ne, když jsi ho kupovala v Německu, doporučuji poslat do autorizovaného servisu na NEZÁRUČNÍ OPRAVU. Přijde ti pak cennový návrh, u S7 Edge si připrav nejméně 5000kč. Kupování neoriginálních dílů a nějaké bastlení doma silně nedoporučuji…ikdyby se výměna povedla, určitě ztratíš vodotěsnost, sklo se může začít odlepovat, nemusí mít tak dobré parametry na pohled i na dotykové ovládání a mnoho dalších neduhů, které si člověk nemusí uvědomit.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel