Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S11 má nabídnout nový typ displeje i pestré barevné varianty

Samsung Galaxy S11 má nabídnout nový typ displeje i pestré barevné varianty

Premiéra smartphonů Samsung řady Galaxy S11 je ještě poměrně daleko, přesto se však s každým novým týdnem objevuje spousta nových informací. Už například víme, že telefon dorazí ve třech různých úhlopříčkách, přičemž použité displeje budou pravděpodobně využívat nové generace OLED nazvanou SAMOLED; vyplývá to alespoň podle patentové přihlášky, kterou v minulých dnech zveřejnila korejská kancelář intelektuálního vlastnictví.

samoled 1

Podle popisu patentu má být nový typ displeje určen pro televizní obrazovky, chytré displeje, počítačové obrazovky a také smartphony. Zatím není jasné, jaká zlepšení technologie SAMOLED přinese, podle zasvěcených by mohl být tenčí a flexibilnější než současná generace. Galaxy S11 bude podle @evleaks nabízen v úhlopříčkách 6,2-6,4″, 6,7″ a 6,9″, panely mají být protáhlejší s poměrem stran 20:9.


samoled 2 1

Nové barevné varianty

V souvislosti s řadou Galaxy S11 odhalil informátor Ishan Agarwal, v jakých barvách telefony dorazí. Nástupci letošních Galaxy S10 a S10 Plus mají být k dispozici minimálně v modré, šedé a černé, zatímco nástupce nejlevnějšího Galaxy S10e má dorazit v modré, šedé a růžové. Spolu s telefony bude představena i nová generace sluchátek Galaxy Buds, která má jít do prodeje v modré, růžové, černé a bílé barvě.

Těšit se můžeme i na několikrát spekulované odhlečené verze smartphonů Galaxy S10 a Note10, které mají být nabízené v černé, modré a bílé; resp. v červené, stříbrné a černé.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin123
Uživatel
Martin123

To já se těším na LG Shell Display.

Tade
Uživatel
Tade

20:9 … to asi dělají pro Cardátora 🙂 Ještě pár let a bude si muset vystačit s kalkulačkou 😁

Carda
Anonym
Carda

nebo s tou meganudlí od Rubina :D ale teď vážně už by s tím nudlením displejů mohli přestat.

b-i-k-e-r
Anonym
b-i-k-e-r

Bud v klidu, ted jsou v mode ohebne displeje, tak chvilku pockej az bude standard 32:9 a proste si to ohni napul…

Carda
Anonym
Carda

Hmm podle toho jak to půjde ohnout.

Joii
Anonym
Joii

Ze by konecne prestali pouzivat pentile matici ?