Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S10 se brzy oblékne do nové barvy. Podívejte se na obrázky

Samsung Galaxy S10 se brzy oblékne do nové barvy. Podívejte se na obrázky

Samsung se chystá oživit zájem o své úřadující vlajkové smartphony řady Galaxy S10 novým barevným kabátkem. Podívejte se, jak budou modely Galaxy S10 a S10+ v barvě „Cardinal Red“ vypadat.

Samsung Galaxy S10 v červené barvě

Samsung Galaxy S10+

Nová barevná varianta má dorazit již brzy, zatím však není jasné, na jakých trzích bude dostupná. Stejně tak nevíme, zda se do červené barvy zahalí i nejlevnější Galaxy S10e.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  • Apple má patent na červenou?

   • htcjirka

    Možná jen Uni vidí rudě, to se mu stává často.

   • TomasSX1

    unikal ma na mysli toto [odkaz]

    ale nechapem preco by mali vsetci podporovat (RED) ked maju cervenu farbu na zariadeni, aj ked myslienka by to bola pekna.

   • TomadSX1: No všichni, z posledních tak 4? červených telefonů to nepodporoval snad žádný. Naposledy snad iPhone 8. Nemusíme přeci hned vše hrnout na vše 😊

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *