Samsung Galaxy S10: premiéra několik dní před MWC?

Jedním z nejsledovanějších smartphonů příštího měsíce rozhodně bude Samsung Galaxy S10. Populární modelovou řadu by mělo zastupovat hned několik smartphonů – spekuluje se o 5,8″ Galaxy S10 Lite, klasickém Galaxy S10 s 6,1palcovým displejem a větším 6,44″ Galaxy S10+ (více informací). Později bychom se měli dočkat ještě speciální varianty s podporou 5G.

blank

Existenci tří modelů nepřímo potvrdil také britský operátor EE, který spustil speciální stránku, skrze kterou se zájemci mohou registrovat k odběru novinek o model Galaxy S10, S10+ a S10 E. Právě třetí zmíněný by měl mít onen levný S10 Lite.

Premiéra Galaxy S10 ještě před začátkem MWC?

V redakci jsme odhadovali, že se Samsung bude držet stejného řádu jako v uplynulých letech, což znamená, že by novinky představil den před oficiálním zahájením veletrhu MWC. Ten začíná v pondělí 25. února a jako logický se tedy jevil termín neděle 24. února.Nepřehlédněte

Samsung Galaxy S10 a S10+: vše, co zatím víme

Server PhoneArena.com dnes ale informoval, že bychom se oficiálního odhalení Galaxy S10 mohli dočkat o několik dní dříve, konkrétně ve středu 20. února. Místem konání tiskové konference by mělo být San Francisco, ale není vyloučeno, že pro Evropu proběhne samostatná akce. Tento termín potvrzuje i starší článek z prosince, ve kterém se dále hovoří, že datum zahájení prodeje by mělo být 8. března.Nepřehlédněte

Bude Samsung v únoru přepisovat dějiny? Ohebný telefon i Galaxy S10 ve společné premiéře

Autor článku blank
Roman Hálek
Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Kapitoly článku