Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S10 Lite nabídne exkluzivní barevné varianty. Zaútočí na iPhone Xr?

Samsung Galaxy S10 Lite nabídne exkluzivní barevné varianty. Zaútočí na iPhone Xr?

O Samsungu Galaxy S10 Lite se hovoří jako o reakci na iPhone Xr (recenze) do Applu. Nyní se zdá, že k sobě tyto dva telefony mají zase u kus blíž. Model Xr se bezpochyby stal nejbarevnějším iPhonem letošního roku nyní to vypadá, že podobnou pozici zaujme také Galaxy S10 Lite. Zákazníci budou mít na výběr ze žluté, bílé, černé, zelené nebo modré varianty.

Modely S10 a S10+ budou k dostání pouze v bílé, černé, zelené a modré, zatímco keramická edice Galaxy S10 přijde na trh pouze v černé a bílé. Minimálně část barevných variant nabídne Samsung ve formě barevných přechodů. Na závěr snad dodejme, že se stále pohybujeme v rovině spekulací.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

4 komentáře

 1. Petr (neregistrovaný)

  Žádný model LITE nebude, tak jako nebyl loni a ani předloni, Ty vaše články které tu vytváříte formou crtl + c ctrl + v jsou fakt k smíchu. Běžte si radši připravovat článek „vybíráme fiktivní telefon LITE“

  • Michal (neregistrovaný)

   No jo, ale loni ani předloni nebyl žádný iPhone XR. Nezapomeň, že Samsung reaguje na Apple. Byl by nějaký galaxy s8 plus, nebýt pluskových verzí iPhonu? Asi těžko.

   • Marek (neregistrovaný)

    Na druhou stranu, proč jej uvádět jako Lite, když jej mohou zařadit do řady A? Co jsem viděl předběžné ceny, nějakou odlehčenou verzi by to chtělo :-)

   • Marek: Protoze zarazovani do S-line pusobi (nebo alespon ma) vice premiove. Kazdopadne samsung uz v tomhle zacina mit zase pekny bordel

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *