Domů » Bleskovky » Galaxy Note9 se objevil v benchmarku i na stránkách podpory Samsungu. Letos možná dorazí dříve

Galaxy Note9 se objevil v benchmarku i na stránkách podpory Samsungu. Letos možná dorazí dříve

Smartphony Samsung Galaxy S9 a S9+ se již usadily na pultech obchodů, a tak korejský gigant vyvíjí další nová zařízení. Kromě chystaných modelů střední třídy Galaxy A6 a A6+ je v přípravách také nový model z řady Galaxy Note. Přestože bude mít premiéru zřejmě až za necelý půlrok, objevilo se jeho kódové označení na stránkách podpory Samsungu už nyní.

Podle zažitých schémat dostane Galaxy Note9 kódové označení SM-N960U, tedy alespoň jeho americká varianta, poháněná čipsetem Qualcomm Snapdragon 845. Tento model také zaznamenal benchmark GeekBench.

Podobně jako Samsung Galaxy S9+ bude Galaxy Note9 disponovat 6 GB RAM, a poběží na něm Android 8.1 Oreo. Připravovaná novinka se bude vnitřní výbavou Galaxy S9+ velmi podobat, lišit se bude zejména vestavěným stylusem, a možná i čtečkou otisků prstů v displeji, byť informace o implementaci této technologie se zatím rozcházejí.

Galaxy Note 9 přijde dříve. Dočkáme se konečně čtečky v displeji?

S ohledem na brzké úniky se začíná spekulovat, že Galaxy Note9 letos dorazí dříve, než jeho předchůdce, možná už v červenci. Nasvědčuje tomu i dříve zahájený vývoj firmwaru a výroba OLED panelů; ta se údajně rozběhne už v příštím měsíci. Displej Galaxy Note9 má údajně decentně narůst na 6,38″.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Ten Samsung se asi zbláznil, vydává jeden model za druhým, přitom novinky minimální ..

  2. tak jak sem nikdy nenapsal komentář tady musím,nechápu jak muže někdo napsat že se Samsung zbláznil,jeden model za druhým :DD jako nejsu zastánce žádné značky ale jako když se podívám na huawei který vydává 50 modelu týdně :D všecky totálně stejné jen předělané na Y/A atd už nemam vůbec ani prehled jako kolik řad a modelu mají tak se tu musím zasmát. podle mě ti se zbláznily že totálně zahltí trh stejnýma telefonama (bavím se o střední třídě) počítám tam i honor protože to je jedno a to samé jen přejmenované.

  3. Tak co myslíte bude už konečně se čtečkou otisku prstů v displeji? Já si myslím že devítka ještě nejspíš ne, ale když už to mají čínští výrobci, zejména pak nově představený Huawei pravda malosériový prémiový Mate RS Porsche Design, který má čtečku v displeji a stojí přes 40 tisíc. Proč s tím má Samsung a Apple takový problém a Huawei se toho nebál? Taky si pamatuji že ty první čtečky nebyli bůh ví jak přesné a rychlé a ladili se za pochodu

    • Proč se toho Huawei nebál? Pamatujete na jeho force touch? Taky se nebál být první a dodnes to nikdo nepoužívá protože je to úplně k ******. Raději ať to funguje pořádně napoprvé.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).