Samsung Galaxy Note8 by mohl dostat inovaci, o které se dosud nemluvilo

O Samsungu Galaxy Note8 víme snad úplně vše, známe jeho specifikace i vzhled, překvapit nás však mohou některé softwarové i hardwarové speciality, které nejsou na první pohled vidět. Ostatně Samsung by měl připravit „něco navíc“, aby to nevypadalo, že Note8 je pouze přerostlý Galaxy S8 s vestavěným perem. Podle korejských médií by tím něčím navíc mohl být displej reagující na sílu tlaku.

S touto technologií přišel v roce 2014 Apple u svých hodinek Watch, poté ji začal uplatňovat i u iPhonů. Samsung se s 3D Touch zatím osmělil pouze u modelů Galaxy S8 a S8+ ve středu spodní části displeje, odkud lze silnějším stiskem vyvolat domovskou obrazovku z jakékoliv jiné obrazovky. U Galaxy Note8 má údajně displej na tlak reagovat po celé ploše, pokud se tak stane, jsme zvědaví, jaké funkce pro tuto technologii Samsung připraví.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku