Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note7 je nově možné vracet i na letištích

Samsung Galaxy Note7 je nově možné vracet i na letištích

Na území USA již několik dní platí zákaz vstupu se Samsungem Galaxy Note7 na palubu letadla, a to i s vypnutým zařízením. Bezpečnost cestujících je totiž na prvním místě a toho jsou si vědomi i v Samsungu – ostatně nemožnost nastoupit do letadla s Note7 může být pro řadu uživatelů velkou komplikací.

Nastoupit v USA do letadla s Galaxy Note7 je ilegální
Nastoupit v USA do letadla s Galaxy Note7 je ilegální

Z tohoto důvodu jihokorejský gigant na vybraných letištích v Jižní Koreji, Austrálii a USA zřídil speciální kiosky, kde mohou majitelé telefony vrátit a nechat si je vyměnit za jiný smartphone od Samsungu – s největší pravděpodobností zde bude nabízet Galaxy S7 & Galaxy S7 edge s tím, že zákazníkovi bude vrácen rozdíl v částce. Kromě výměny Samsung nabízí i přenos všech dat z Galaxy Note7 do nového telefonu. Stánky jsou otevřeny vždy od 6 hodin ráno do 8 hodin večer.

note7

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).