Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy Note7 je nově možné vracet i na letištích

Na území USA již několik dní platí zákaz vstupu se Samsungem Galaxy Note7 na palubu letadla, a to i s vypnutým zařízením. Bezpečnost cestujících je totiž na prvním místě a toho jsou si vědomi i v Samsungu – ostatně nemožnost nastoupit do letadla s Note7 může být pro řadu uživatelů velkou komplikací.

Nastoupit v USA do letadla s Galaxy Note7 je ilegální
Nastoupit v USA do letadla s Galaxy Note7 je ilegální

Z tohoto důvodu jihokorejský gigant na vybraných letištích v Jižní Koreji, Austrálii a USA zřídil speciální kiosky, kde mohou majitelé telefony vrátit a nechat si je vyměnit za jiný smartphone od Samsungu – s největší pravděpodobností zde bude nabízet Galaxy S7 & Galaxy S7 edge s tím, že zákazníkovi bude vrácen rozdíl v částce. Kromě výměny Samsung nabízí i přenos všech dat z Galaxy Note7 do nového telefonu. Stánky jsou otevřeny vždy od 6 hodin ráno do 8 hodin večer.

note7

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *