Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note7 je bojovník. Vydržel koupel v Coca-Cole a 11 hodin v mrazáku (video)

Samsung Galaxy Note7 je bojovník. Vydržel koupel v Coca-Cole a 11 hodin v mrazáku (video)

Je tomu necelý měsíc co jihokorejská společnost Samsung představila světu další telefon se stylusem S Pen – Galaxy Note7. Tento topmodel se může pyšnit nejen výbornými parametry, ale také certifikací IP68, která zaručuje vodotěsnost telefonu.

Na portálu YouTube se však objevilo video uživatele XEETECHCARE, který telefon podrobil pořádnému testu. Smartphone ponořil do Coca-Coly a následně jej nechal celých 11 hodin v mrazáku. A výsledek? Ten rozhodně překvapí.

Samsung Galaxy Note 7 Coca Cola Freeze Test 11 Hours! Will it Survive?!

Ačkoliv Galaxy Note7 po vydolování z kusu ledu neprojevoval žádné známky života, zapnout se ho přeci jen povedlo. A co je teprve zajímavé, telefon byl zcela funkční. Co na tyto typy testů říkáte, mají pro vás nějakou vypovídající hodnotu?

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

12 komentářů

 1. Nic nevypovídající test, natož psát o nějakém bojovníkovi.Takto již testovali všemožné modely Sony, iPhone, Nokii a každý z nich to vydržel.

  • Jsi už trapný a ohraný jak ten kolovrátek, všichni víme že značku/firmu nenávidíš, hejtuješ jakýkoliv článek či diskuzi o Samsungu a poslední dobou notě, napříč fóry, užitná hodnota tvého příspěvků se rovná NULE a mého ostatně také, ani nevím proč ztrácím čas reakci na ty tvá moudra…

  • Ona coca cola je pořádně svinstvo,pokud jsi byl na vojně o čemž tedy pochybuji, věděl by jsi co dokáže, nějak si nemůžu vzpomenout na test,kdy by nechali mobil přes noc v tom sajrajtu.

  • jmenopriezvysko (neregistrovaný)

   tohlectohlekctlo je jedinečnej testeřík jakožto , samšung nejlepčejší smathophon
   já to vím, vždyť DAC a všechno to audio tam zústalo a stojí , to jakožto cena je nízka voproti tomu hnusnýmu Ajple

   • Cena spisckovych Samsungu není nejnižší ale je to trh, výrobce nikoho nenutibsivto kupovat, je na výběr dalších xxx modelu od XX výrobců, je z čeho vybírat což se o počinů MS říci nedá, Apple je něco zcela jiného a ano uživatele jsou možná ovečky ale tyhle pravidla hry stanovena applem jim vyhovují a spokojenost na oboubstranachba žádný htc,uiq Jirka je nezajímá stejně tak jeho útočné příspěvky alba sunt,před řazena krabička na mýdlo, blarohlinikba další perly kterými tento troll, zasvinuje většinu českých diskuzi

   • petr (neregistrovaný)

    Libi se mi jak tu nekumu vykládá jak hejtuje kazdej článek o Ťamťungu ale sam vecne hejtujes ms ???? ačkoliv tel od ms jsou celkem slusne a to ze se zatím neprosadil win10mob. U ovecek jak jim říkáš nebo u smudlu s robutkem který potrebujou 500aplikaci na baterku nebo 200verzi jiného programu co použijou jednou za pul roku neznamená ze je to spatný system naopak já jakožto uživatel simbianu droidu a občas zapůjčeného iosu jsem s widlema spokojenej jedine co me mrzí je zatím nedostupnost různých náramku a hodinek a jedné aplikace co by se mi tak jednou za měsíc hodila zbytek aplikaci mam a ano jednu jsem si i koupil pac ji často používám a nechci vni mít reklamu jak na droidu tak se laskave chyt za rypec ty hatere

   • Martin (neregistrovaný)

    Mal si niekedy ms? Ja ano a aj android. Ten som bohuzial, alebo bohu dik musel zahodot. Po tretej oprave v priebehu roma mi ho uz nechceli znovu v ramci zaruky opravit. Tak co s takym telefonom co nestoji za nic, len sa kazi, vsade sama reklama a kazdym nediacom je neskutocne pomalsi? Nadavaj na ms, ale aj ty musis uznat, ze je to v podstate pkdstatne lepsi system ako android.

   • Ano systém je to dobrý často to píší, jenže bez kvalitních aokikaxivtedy podpory vývojářů a studii kteří odcházejí a široké nabídky hw je to o ničem….ani android je asi horší ač se v posledních verzích 5 a 6 hodně zlepšil, ale je na výběr z ne skutečného množství výrobců a modelu a to samé aplikace.

  • HTCJirka: nic nevypovídající příspěvek. Jako většina tvých příspěvků.

 2. Martin (neregistrovaný)

  Hmm perfektní odolnost.

 3. Jaro (neregistrovaný)

  Odolal Coca-Cole a nakoniec zhorel.
  Samsung’s latest Galaxy Note is clearly one of the best handsets that the company has ever built, but today’s news has the investors worried that potential quality issues might hinder revenues, which are expected to help in the face of fierce competition from Apple’s upcoming iPhone.

  The South Korean giant told Reuters that it is halting some shipments of the Galaxy Note7 to perform additional quality testing, in order to determine the cause of the recent reports of units catching fire when charging. The news drove investors to wipe off about $7 billion of the company’s market value on Thursday.

  While this could be a big problem for Samsung if it turns out to be a widespread issue, it could be that the five self-reported cases have something to do with using third-party chargers or USB Type-C cables, which has been the case in the recent past with other devices that use the new standard.

  In any case, our own Timi Cantisano is impressed with the Note7 so far, which is the first since the original Galaxy Note that he considers truly appealing.

  Source: Reuters | Image via BusinessKorea

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).