Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy Nexus a HTC Radar v prosinci u T-Mobile

Tuzemský T-Mobile v průběhu prosince rozšíří svou nabídku chytrých telefonů o další dva přírůstky – konkrétně o model HTC Radar se systémem Windows Phone, který operátor prodává za nedotovanou cenu 8 899 Kč. Pokud se zavážete k minimálnímu měsíčnímu plnění ve výši 800 Kč, můžete jej získat za cenu 5 499 Kč, při MMP 2 300 Kč pak dokonce za 2 999 Kč.

Graf ceny produktu HTC Radar poskytuje server Heureka.cz

Spousta uživatelů čeká také na uvedení smartphonu Samsung Galaxy Nexus s Androidem 4.0, který nabírá drobné zpoždění a některé zdroje hovoří, že se dočkáme až v lednu příštího roku. T-Mobile však má v plánu jej do své nabídky zařadit ještě v průběhu prosince, který bude ve volném prodeji nabízet za 13 899 Kč. Při MMP 800 Kč vás vyjde na 9 999 Kč a při MMP 2 300 Kč na 7 499 Kč. Doufejme tedy, že Galaxy Nexus skutečně stihne prosincový nástup na trh; spousta uživatelů by si s ním určitě chtěla udělat radost pod vánočním stromečkem.

Graf ceny produktu Samsung i9250 Galaxy Nexus poskytuje server Heureka.cz

Michal Javůrek

2 komentáře

  1. Tonda512 (neregistrovaný)

    Hmmm…opravdu dotované ceny.

  2. s.s.rock: (neregistrovaný)

    Cesky operator je jen vlka nenazrana svine, jako ostatne celi tenhle stat. Jenom z nas tahat prachy o nic vic jim opravdu nejde. :-( Kdyz si clovek vezme za jakou cenu ty telefony nakupuji tak i ta nejlepsi dotovana cena je predrazena a k tomu si vas jeste uvazou na 2 roky na 2tisice a vic.Pritom nam nic nedavaji, jenom nas nechavaj pouzivat jejich bts stanice ktere uz stejne maji vybudovane o nicem.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *