Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy J6+ a J4+ v přípravě. Dostanou funkce vlajkových smartphonů

Samsung Galaxy J6+ a J4+ v přípravě. Dostanou funkce vlajkových smartphonů

Korejský Samsung zřejmě již tento nebo příští týden představí nové smartphony Galaxy J6+ a J4+. Bude se jednat o telefony střední třídy, které však rozhodně budou mít čím zaujmout. Indické zastoupení Samsungu pro tyto telefony představilo webovou mikrostránku, na které popisuje některé z jejich funkcí.

Poprvé se čtečkou otisků na boku

Velkým lákadlem chystaných novinek má být protáhlý Infinity displej se značně ztenčenými rámečky. Samsung do těchto telefonů také přidá duální fotoaparát a zcela neobvykle umístí čtečku otisků prstů na pravou stranu do zamykacího tlačítka.

Galaxy J6+ a J4+ budou cílit na mladší obecenstvo, které se pokusí zaujmout mnoha barevnými variantami a také funkcí Emotify, skrze kterou bude možné vytvořit si vlastní emoji; patrně se bude jednat o zjednodušenou funkci AR Emoji, kterou znají majitelé vlajkových modelů Galaxy S9 a Note 9.

Viceprezident mobilní divize Samsungu nám shodou okolností v dnes publikovaném rozhovoru prozradil, že se ve střední třídě budeme čím dál častěji setkávat s funkcemi známými z vyšších modelů; modely Galaxy J6+ a J4+ mohou být prvními vlaštovkami, byť zatím nemáme potvrzeno, zda se dostanou i na náš trh.

Maketa Samsungu Galaxy J6 Prime (Plus) odhaluje čtečku otisků na boku a duální fotoaparát
Maketa Samsungu Galaxy J6+ (Prime) odhaluje čtečku otisků na boku a duální fotoaparát

Server SlashLeaks.com dokonce před několika okamžiky publikoval fotografii, na které má být zachycena maketa smartphonu Galaxy J6+ (Prime) s duálním fotoaparátem a čtečkou otisků prstů na boku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).