Samsung experimentuje s barvami. Proměna čeká Galaxy S22 i manažerský Fold 4

samsung galaxy s22 barvy

Čerstvé úniky hovoří o zbrusu nové barvě pro řadu smartphonů Galaxy S22. Insider vystupující na Twitteru jako @UniverseIce tvrdí, že nové barevné provedení vlajkových telefonů od Samsungu se bude jmenovat lavender purple, tedy levandulově fialová, a dorazí na S22, S22+ i S22 Ultra. Zvláště u posledního jmenovaného půjde o nestandardní zbarvení – Ultra se totiž dosud prodávala pouze v černé, bílé či tmavě zelené a vínové.

V tuto chvíli není jasné, kdy levandulové telefony dorazí a zdali se vůbec budou prodávat v České republice. Na twitterovém profilu @sondesix se však v této souvislosti objevil plakát s datem 15. července.

Podle mnoha úniků si korejský výrobce pohraje s různými odstíny také u očekávaného skládacího Z Foldu 4. Ten má sice dorazit i v klasické černé, avšak spekuluje se i o šedé, zelené, béžové, a dokonce červené. Poslední jmenovaná by však měla být svým způsobem limitovaná – a to buď na vyrobené kusy, nebo rovnou dostupností pouze na několika trzích. Jen pro srovnání, aktuální vrcholná skládačka Samsungu – Z Fold 3 – se prodává v černé, stříbrné a zelené. Vrcholem tvořivosti byla edice Thom Browne z pera slavného newyorkského návrháře.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku