TOPlist

Samsung chystá obří update pro řadu Galaxy S23. Vylepší jednu z klíčových funkcí

Samsung Galaxy S23 Ultra v bílé barvě
  • Samsung má údajně v plánu velkou softwarovou aktualizaci řady Galaxy S23
  • I když telefony fotí skvěle, update má fotoaparáty ještě více optimalizovat
  • Vydání bychom se měli dočkat ještě tento měsíc

Smartphony řady Samsung Galaxy S23 jsou bezesporu povedená zařízení, ovšem vždycky se najde alespoň drobný prostor ke zlepšení. Jednou z oblastí je například fotoaparát – přestože má vrcholný Galaxy S23 Ultra jednu z nejlepších sestav kamer na trhu, v textu DxOMark nijak výrazně nezaujal. Korejská firma si je zřejmě nedostatků vědoma a chystá zlepšení.

Galaxy S23 Ultra software update
Řada Galaxy S23 by se měla dočkat velké aktualizace zaměřené na vylepšení fotoaparátu

Podle uznávaného informátora Ice Universe Samsung chystá pro řadu Galaxy S23 velkou aktualizaci, která by měla mimo jiné obsahovat optimalizaci fotoaparátů. Update je naplánován na konec tohoto měsíce, takže už doslova klepe na dveře. Slabších výsledků fotoaparátů Galaxy S23 si nevšimla pouze redakce serveru DxOMark, ale i uživatelé sociální sítě Reddit. Ti si například stěžují na zpoždění závěrky, problémy s nočním režimem či viditelné neostrosti ve fotografiích. Poslední položka by dokonce nemusela být softwarovou chybou, ale hardwarovým problémem, který údajně postihuje jednotky vyrobené ve Vietnamu.

Jsme zvědaví, zda chystaná velká aktualizace přinese nějaká zlepšení, a to nejen u fotoaparátu, ale i v jiných oblastech – někteří uživatelé si například stěžují na časté odpojování od Wi-Fi nebo nestabilní spárování se stylusem S-Pen.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku