Domů » Bleskovky » Samsung aktualizoval fitness aplikaci S Health. Jaké novinky přináší?

Samsung aktualizoval fitness aplikaci S Health. Jaké novinky přináší?

Jihokorejská společnost Samsung aktualizovala svou fitness aplikaci S Helath, která je dostupná pro většinu telefonů se systémem Android – nese číslo sestavení 5.1.1.0005. Nová verze přináší hned několik změn, doplňků, ale i nových funkcí.

Největší změna je vidět ve zobrazovaných informacích o zdraví, kterých je více a jsou detailnější, avšak jak Samsung sám v popisu aktualizace uvádí, toto rozšíření uvidí prozatím jen několik uživatelů z „vyvolených“ zemí, které společnost blíže nespecifikovala. Další pozitivní změna se odehrála v kategorii výzev (Steps Challenges) – informace se nově synchronizují s účtem Samsung.

header

V neposlední řadě přinesl Samsung možnost zasílat zprávy vašim přátelům – nově tedy máte možnost mezi sebou komunikovat a nežádoucí osoby i blokovat. Navíc Samsung zapracoval i na zvýšení bezpečnosti a do aplikace integroval režim KNOX. A jako poslední, prostředí aplikace doznalo pár kosmetických změn a bylo opraveno několik vážnějších chyb.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments