Samsung aktualizoval fitness aplikaci S Health. Jaké novinky přináší?

Jihokorejská společnost Samsung aktualizovala svou fitness aplikaci S Helath, která je dostupná pro většinu telefonů se systémem Android – nese číslo sestavení 5.1.1.0005. Nová verze přináší hned několik změn, doplňků, ale i nových funkcí.

Největší změna je vidět ve zobrazovaných informacích o zdraví, kterých je více a jsou detailnější, avšak jak Samsung sám v popisu aktualizace uvádí, toto rozšíření uvidí prozatím jen několik uživatelů z „vyvolených“ zemí, které společnost blíže nespecifikovala. Další pozitivní změna se odehrála v kategorii výzev (Steps Challenges) – informace se nově synchronizují s účtem Samsung.

header

V neposlední řadě přinesl Samsung možnost zasílat zprávy vašim přátelům – nově tedy máte možnost mezi sebou komunikovat a nežádoucí osoby i blokovat. Navíc Samsung zapracoval i na zvýšení bezpečnosti a do aplikace integroval režim KNOX. A jako poslední, prostředí aplikace doznalo pár kosmetických změn a bylo opraveno několik vážnějších chyb.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

5 komentářů

 1. Jarek Kovář (neregistrovaný)

  S health je možné používat i bez nutnosti si zakoupit nějaké Samsung hodinky? Postě mít jen mobil stále v kapse?

 2. Messo (neregistrovaný)

  S-health ide pouzivat i bez zariadenia Samsung. Je nutne ale v tom zariadeni mat SIMku

 3. Majjjo (neregistrovaný)

  Zdravim vsetkych. Uz tri tyzdne testujem s-health applikaciu a hladam externu aplikaciu na clorie/stravu. Jedna sa mi lubi a dokonca synchronizuje s s-helath. No po 24 hodinach zmiznu vsetky nahrate udaje za predchadzajuci den z „dashboardu“ s-health. Teda vidno vzdy iba dany den. Mate s tymto skusenost prosim?Mozete mi poradit ktora externa apliakcia „calorie/food tracker“je pouzitelna s s-health? Pozrel som vsetky dostupne sranky na webe, bez vysledku…

 4. ilona (neregistrovaný)

  Mám hodinky gear fit 2, které mi zaznamenávají celodenní aktivitu a spálené kalorie. A je mi to k ničemu, protože aplikace shealth tyhle údaje vůbec nezpracovává. Hlavně že vím, jak tvrdě jsem spala a kolik vypiju kafí, ale záznam Spálených kalorií neexistuje ????

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel