Domů » Bleskovky » S novým rokem nová barva. Huawei Mate 20 Pro přijde v elegantní červené a modré

S novým rokem nová barva. Huawei Mate 20 Pro přijde v elegantní červené a modré

Huawei připravuje novou řadu vlajkových smartphonů P30, ještě před tím však bude chtít povzbudit prodeje současného vlajkového modelu Mate 20 Pro. A jak zaujmout lépe, než novými barvičkami?

Huawei Mate 20 Pro se zahalí do dvou nových barev – Fragrant Red a Comet Blue, tedy do červené a modré. První barvu už prozradil uniklý render, druhá je zatím známá pouze ze zdrojových kódu. Nové barevné varianty Mate 20 Pro (recenze) budou odhaleny nejspíše při příležitosti oslav čínského Nového roku, který letos připadá na 5. února. Zda se dostanou i na globální trh, je prozatím neznámé.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).