Sledujte nás na YouTube

Rune Legend: Logická puzzle hra od českých autorů

Rune Legend je logická puzzle hra od česko-britského vývojářského studia Dreadlocks, která bude dostupná na Windows Phone Marketplace v polovině prosince. V průběhu příštího roku autoři počítají i s vydáním verze pro iOS a Android. Těšit se můžeme na detailní a líbivou grafiku inspirovanou severskými mýty, skvělý hudební doprovod a především pořádnou porci hratelnosti. Rune Legend nabídne šest herních režimů, které patřičně zaměstnají vaše mozkové závity. Cílem hry je v dané úrovni složit připravený puzzle v co nejkratším časovém intervalu. Více o hře napoví přiložený trailer.

Autoři s hrou Rune Legend mimochodem vyhráli včerejší přehlídku aplikací AppParade, kterou pořádal server Mediář.cz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Psat v prosinci, ze hra bude dostupna v polovine listopadu je ponekud… zvlastni :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *