Sledujte nás na YouTube

ROU Launcher: Zajímavé uživatelské prostředí pro Android

Na Xda-developers už nějaký čas vzniká nový ROU Launcher, který bude lákat na velmi originální uživatelské prostředí s dobře vyřešeným ovládáním a pěkným GUI. V současné době je aplikace dostupná v neveřejné beta verzi, nicméně během listopadu bychom se měli dočkat vydání první testovací verze pro veřejnost.

-

Ušetřím vás popisování ROU Launcheru, protože autoři připravili velice pěkné video, ve kterém si jeho možnosti můžete sami prohlédnout. Myslím si, že se máme opravdu na co těšit, protože podobný launcher zatím na Androidu není a nástroj z dílny ROU Teamu má šanci uspět. Tvůrci zatím nezveřejnili, zda bude dostupný zdarma nebo půjde o placenou aplikaci. Jak vývoj postupuje, můžete sledovat na jejich Twitter kanálu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Pipa (neregistrovaný)

    No vypadá to efektně, ale aby to nebyla z nouze cnost jako u SBB Shellu, na standardní founy s úhlopříčkou LCD kolem 3-3,5″ dobrý, ale pro větší displaye hrozně velký a rozhodnou možnosti nastavení, které třeba SPB má z hlediska nastavení dost mizerný.

  2. yxyxyx (neregistrovaný)

    Pro mě je tedy místo nějakých omalovánek důležitá rychlost a jednoduchost, takže bude potřeba vyzkoušet.. Ale takhle to vypadá zajímavě, jen jsem trochu líný testovat a převykat si na jiný launcher, než ten můj oblíbený (launcher pro) :-D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *