Domů » Bleskovky » ROU Launcher: Zajímavé uživatelské prostředí pro Android

ROU Launcher: Zajímavé uživatelské prostředí pro Android

Na Xda-developers už nějaký čas vzniká nový ROU Launcher, který bude lákat na velmi originální uživatelské prostředí s dobře vyřešeným ovládáním a pěkným GUI. V současné době je aplikace dostupná v neveřejné beta verzi, nicméně během listopadu bychom se měli dočkat vydání první testovací verze pro veřejnost.

-

Ušetřím vás popisování ROU Launcheru, protože autoři připravili velice pěkné video, ve kterém si jeho možnosti můžete sami prohlédnout. Myslím si, že se máme opravdu na co těšit, protože podobný launcher zatím na Androidu není a nástroj z dílny ROU Teamu má šanci uspět. Tvůrci zatím nezveřejnili, zda bude dostupný zdarma nebo půjde o placenou aplikaci. Jak vývoj postupuje, můžete sledovat na jejich Twitter kanálu.

ROU Launcher - first video

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. No vypadá to efektně, ale aby to nebyla z nouze cnost jako u SBB Shellu, na standardní founy s úhlopříčkou LCD kolem 3-3,5″ dobrý, ale pro větší displaye hrozně velký a rozhodnou možnosti nastavení, které třeba SPB má z hlediska nastavení dost mizerný.

  2. Pro mě je tedy místo nějakých omalovánek důležitá rychlost a jednoduchost, takže bude potřeba vyzkoušet.. Ale takhle to vypadá zajímavě, jen jsem trochu líný testovat a převykat si na jiný launcher, než ten můj oblíbený (launcher pro) :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).