Domů » Bleskovky » RollerCoaster Tycoon 4: Simulátor zábavního parku nově také pro Android

RollerCoaster Tycoon 4: Simulátor zábavního parku nově také pro Android

Jste-li fanoušky tycoonů, tedy populárních budovatelsko-ekonomických strategií, v nichž jste si v minulosti mohli vyzkoušet, jaké je to starat se o výdělečný chod dopravy, zoologické zahrady, případně zábavního parku, určitě vás potěší následující zpráva. Simulátor zábavního parku – RollerCoaster Tycoon 4 nově vychází pro Android. Od dubna letošního roku je hra dostupná pro iOS, ale příliš mnoho kladných komentářů zatím nezískala.

I když se jedná o první díl této hry na mobilních zařízeních, za názvem hry je číslovka 4 naznačující příchod nové PC verze (ta by se měla objevit příští rok). Zatímco počítačová varianta bude zřejmě podobně jako její třetí díl plně ve 3D, verze pro mobilní zařízení přichází v izometrickém zobrazení. Jinak ale ctí veškeré principy originálu, budujete zábavní parky z více než padesátky atrakcí, dvacítky horských drah, přičemž k dispozici je i jejich editor, s jehož pomocí si můžete navrhnout dráhu vlastní. 

Ovládání je přizpůsobeno pro dotyky, grafika je velmi detailní a milovníci barviček si rozhodně přijdou na své. Samozřejmě je zapotřebí nad každým krokem přemýšlet, aby vaše atrakce měly úspěch a park prosperoval. Prosperovat ale chtějí i vývojáři této hry, takže mnoho fanoušků jistě nepotěší, že ačkoliv je hra zdarma, nachází se v ní spousta mikrotransakcí.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).