Repasovaný Galaxy Note7 se začne prodávat počátkem prázdnin

Na konci prázdnin představí Samsung svůj nový vlajkový tabletofon Galaxy Note8, ještě předtím pošle do oběhu repasovanou verzi jeho staženého předchůdce Galaxy Note7 s přízviskem FE (Fandom Edition). Podle deníku Wall Street Journal se toto zařízení vrátí na pulty obchodů 7. července.

Bohužel smartphone má být dostupný pouze v limitovaném nákladu 400 tisíc kusů, a patrně pouze v Jižní Koreji, byť se spekuluje i o dalších zemích. Samsung si je podle zdrojů WSJ jistý, že prodej repasovaného Galaxy Note7 nijak neohrozí prodeje Galaxy Note8, který bude představen o měsíc později. Telefon si má ponechat stejné parametry, jako původní model, zmenšena bude pouze kapacita akumulátoru. Cena Note 7 FE je údajně stanovena na 700 000 KRW, tedy asi 14 200 korun bez DPH.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. htcjirka

    Dobrý krok a myslím, že bude i brzy vyprodaný/žádaný a sedivkari ho dostanou i do EU.

  2. „Bohužel smartphone má být dostupný pouze v limitovaném nákladu 400 tisíc kusů, a patrně pouze v Jižní Koreji, byť se spekuluje i o dalších zemích.“

    Hehe, hned u prvních článků jsem psal, ať se lidi netěší, že toho bude málo a že se s tím ani nebudou posílat do distributorské sítě, ani na moment jsem nespekuloval, že by se to mělo někam dostat, nebyl absolutně důvod:)

  3. Toto (neregistrovaný)

    No pohoda už po roce to GNUSMAS už zprozovnil…. Šikulka GNUSMAS…. ????

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *