Repasovaný Galaxy Note7 se už brzy dostane zpět do prodeje

Už delší dobu se spekuluje, že Samsung vrátí na trh tabletofony Galaxy Note7, pochopitelně s lépe otestovaným upraveným akumulátorem o menší kapacitě 3000 – 3200 mAh (oproti původním 3 500 mAh). Telefon má být označen písmenkem R jako refurbished, což v překladu znamená repasovaný.

První fotografie „znovuzrozeného“ Galaxy Note 7R. Jak je to s baterií?

Bohužel Galaxy Note7R má být k dispozici pouze na několika vybraných trzích, mezi které se bude počítat i domovská Jižní Korea, zde by měl být nešťastný tabletofon uveden na trh v červnu letošního roku.

note7

Obchodníci mají dostat zhruba 300 tisíc kusů, přičemž cena jednoho má být stanovena cca na 700 tisíc korejských wonů (asi 15 300 korun bez DPH). Zájem o zařízení bude patrně velký, neboť jiný výkonný tabletofon s vestavěným stylusem se zatím na trhu neobjevil. Budoucí majitelé těchto kousků se však vystavují riziku zákazu vstupu na palubu letadla.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. htcjirka

    Zajem bude urcite enormni a v dobe internetu si ho clovek objedna z dane destinace, kde bude k dispozici.

  2. Jestli to bude mít červený indikátor aku, bude to cajk do letadla :-D

  3. chuck (neregistrovaný)

    Aláh Samsung!

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *