Cena:

Repasovaný Galaxy Note7 se už brzy dostane zpět do prodeje

Už delší dobu se spekuluje, že Samsung vrátí na trh tabletofony Galaxy Note7, pochopitelně s lépe otestovaným upraveným akumulátorem o menší kapacitě 3000 – 3200 mAh (oproti původním 3 500 mAh). Telefon má být označen písmenkem R jako refurbished, což v překladu znamená repasovaný.Nepřehlédněte

První fotografie „znovuzrozeného“ Galaxy Note 7R. Jak je to s baterií?

Bohužel Galaxy Note7R má být k dispozici pouze na několika vybraných trzích, mezi které se bude počítat i domovská Jižní Korea, zde by měl být nešťastný tabletofon uveden na trh v červnu letošního roku.

note7

Obchodníci mají dostat zhruba 300 tisíc kusů, přičemž cena jednoho má být stanovena cca na 700 tisíc korejských wonů (asi 15 300 korun bez DPH). Zájem o zařízení bude patrně velký, neboť jiný výkonný tabletofon s vestavěným stylusem se zatím na trhu neobjevil. Budoucí majitelé těchto kousků se však vystavují riziku zákazu vstupu na palubu letadla.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.