Cena:

První fotografie „znovuzrozeného“ Galaxy Note 7R. Jak je to s baterií?

Vietnamská fanstránka SamsungVN.com zveřejnila vůbec první fotografie „znovuzrozeného“ Samsungu Galaxy Note 7R, k jehož výrobě jihokorejský gigant využil většinu komponent z problematického Note7, u kterého se objevila kauza s vybuchujícími akumulátory. Zatímco původní model disponoval baterií o kapacitě 3500 mAh (kompletní specifikace), Note 7R nabídne menší akumulátor s kapacitou 3200 mAh, který, stejně jako v případě Galaxy S8, prošel důkladnými testy. Upravený model rovněž běží na novějším Androidu (7.0); původní Note7 nabízel Android 6.0.1.

Design zůstal stejný, změnil se skutečně pouze akumulátor. Písmenko R v názvu může značit slovo „refurbished„, což můžeme volně přeložit jako „předělaný“ nebo „zrekonstruovaný“, i když zatím není potvrzeno, že toto bude oficiální prodejní název. V tuto chvíli také nevíme, kdy se tento model dostane do prodeje a především v jakých zemích se objeví. Starší spekulace hovořily o tom, že jej Samsung uvede především na rozvojových trzích a je tedy docela možné, že do Evropy se vůbec nepodívá.

note7_photoNepřehlédněte

Velký návrat Galaxy Note7? Samsung se prý chystá prodávat repasované kusy (oživeno)

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.