První fotografie „znovuzrozeného“ Galaxy Note 7R. Jak je to s baterií?

Vietnamská fanstránka SamsungVN.com zveřejnila vůbec první fotografie „znovuzrozeného“ Samsungu Galaxy Note 7R, k jehož výrobě jihokorejský gigant využil většinu komponent z problematického Note7, u kterého se objevila kauza s vybuchujícími akumulátory. Zatímco původní model disponoval baterií o kapacitě 3500 mAh (kompletní specifikace), Note 7R nabídne menší akumulátor s kapacitou 3200 mAh, který, stejně jako v případě Galaxy S8, prošel důkladnými testy. Upravený model rovněž běží na novějším Androidu (7.0); původní Note7 nabízel Android 6.0.1.

Design zůstal stejný, změnil se skutečně pouze akumulátor. Písmenko R v názvu může značit slovo „refurbished„, což můžeme volně přeložit jako „předělaný“ nebo „zrekonstruovaný“, i když zatím není potvrzeno, že toto bude oficiální prodejní název. V tuto chvíli také nevíme, kdy se tento model dostane do prodeje a především v jakých zemích se objeví. Starší spekulace hovořily o tom, že jej Samsung uvede především na rozvojových trzích a je tedy docela možné, že do Evropy se vůbec nepodívá.Nepřehlédněte

Velký návrat Galaxy Note7? Samsung se prý chystá prodávat repasované kusy (oživeno)

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku