Domů » Bleskovky » Redmi půjde přímo proti Pocophone. Chystá telefon se Snapdragonem 855

Redmi půjde přímo proti Pocophone. Chystá telefon se Snapdragonem 855

Xiaomi před nedávnem vyčlenilo značku Redmi, aby pod ní prodávalo cenově dostupné telefony, zatímco pod značkou Mi hodlá uvádět smartphony disponující nejpokročilejšími technologiemi. To však neznamená, že se od Redmi dočkáme obyčejných smartphonů střední třídy.

Ředitel Redmi Lu Weibing poslal na síť Weibo fotografii z výzkumného centra v Šen-čenu, a prozradil, že diskuze se točila okolo dvou nových telefonů, přičemž jeden z nich má spadat do střední tčídy, zatímco ten další má mířit do prémiového segmentu vlajkových lodí a má jej pohánět výkonný Snapdragon 855. Dá se tak předpokládat podobná strategie, jakou Xiaomi zvolilo u své značky Pocophone a smartphonu F1 (recenze); zřejmě se bude jednat o telefon s výkonem vlajkových lodí, avšak několika ústupky, které mu zajistí velmi nízkou cenu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments