Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Redmi K30 (Pro) nabídne fotoaparát, jaký jste ještě neviděli

Redmi K30 (Pro) nabídne fotoaparát, jaký jste ještě neviděli

Už příští týden bude odhalen smartphone Redmi K30 Pro, tedy přímý nástupce oblíbeného modelu Xiaomi Mi 9T Pro. Redmi bude chtít s chystanou novinkou zaujmout několika netradičními prvky; vpředu jsme již měli možnost spatřit oválný otvor pro duální selfie kamerku, nyní se můžeme podívat na netradičně řešený fotomodul na zadní straně.

redmi k30 pro

Redmi K30: oválný semafor uprostřed kruhu

Čočky fotoaparátu budou seřazeny do černého semaforu uprostřed zad, který bude navíc zvýrazněný kruhem s odlišnou texturou, než má zbytek zad. Tento prvek bude patrně pouze estetický, z obrázků se nezdá, že by bylo kruhové ohraničení jakkoliv vystouplé nad povrch. Ve fotomodulu nacházíme celkem čtyři čočky, patrně s následující konfigurací:

  • Hlavní 64Mpx kamerka
  • Ultraširokoúhlý fotoaparát s rozlišením 12Mpx
  • Přibližovací 8Mpx kamerka
  • Hloubkový senzor

Pod fotomodulem je také patrný LED blesk a označení 5G; dorazí však i standardní Redmi K30 bez podpory 5G a pouze se třemi fotoaparáty vzadu. I tento model už zapózoval před objektivem fotoaparátu.

redmi k30

Čínská premiéra smartphonů Redmi K30 a K30 Pro se odehraje 10. prosince v Pekingu, datum globálního odhalení zatím neznáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments