Red Bull Racers: Bláznivé autodráhové závody dorazí na Android a iOS už příští týden

Příští týden, konkrétně ve čtvrtek 27. března vyjde nová závodní hra Red Bull Racers pro Android a iOS. Půjde o bláznivé závody autíček na autodráze rozdělené do tří hlavních kategorií – formule, off-road a klasická auta. Celkem se budete moci vyřádit ve více než 100 připravených závodech.

Z tiskové zprávy, kterou nám Red Bull zaslal zatím není patrné, zda hra nabídne klasický online multiplayer nebo omezenější time-shift, kdy pouze „závodíte“ proti časům vašich přátel. Chybět nebude ani klasická kariéra, během které se vám postupně budou odemykat nové tratě a auta.

Odkaz na Google Play

Zajímavé je, že na Google Play se nám už titul podařilo dohledat, nicméně zatím se jej nedaří nainstalovat ani na jedno z redakčních zařízení a zpřístupnění. Na YouTube jsme dokonce narazili na gameplay video a vypadá to, že v některých regionech už hra je dostupná. Globální uvedení je ale naplánovano až na 27. dubna.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentáře

  1. Gumboy19 (neregistrovaný)

    A to bude tabletovka? Momentálně jí nemam kompatibilní a to mam Nexus 5, (vím že ještě není dostupná)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *