Domů » Bleskovky » Red Bull Racers: Bláznivé autodráhové závody dorazí na Android a iOS už příští týden

Red Bull Racers: Bláznivé autodráhové závody dorazí na Android a iOS už příští týden

Příští týden, konkrétně ve čtvrtek 27. března vyjde nová závodní hra Red Bull Racers pro Android a iOS. Půjde o bláznivé závody autíček na autodráze rozdělené do tří hlavních kategorií – formule, off-road a klasická auta. Celkem se budete moci vyřádit ve více než 100 připravených závodech.

Z tiskové zprávy, kterou nám Red Bull zaslal zatím není patrné, zda hra nabídne klasický online multiplayer nebo omezenější time-shift, kdy pouze „závodíte“ proti časům vašich přátel. Chybět nebude ani klasická kariéra, během které se vám postupně budou odemykat nové tratě a auta.

Odkaz na Google Play

Zajímavé je, že na Google Play se nám už titul podařilo dohledat, nicméně zatím se jej nedaří nainstalovat ani na jedno z redakčních zařízení a zpřístupnění. Na YouTube jsme dokonce narazili na gameplay video a vypadá to, že v některých regionech už hra je dostupná. Globální uvedení je ale naplánovano až na 27. dubna.

Red Bull Racers Android GamePlay Trailer (HD) [Game For Kids]

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. A to bude tabletovka? Momentálně jí nemam kompatibilní a to mam Nexus 5, (vím že ještě není dostupná)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).