Domů » Bleskovky » Red Bull Air Race: Adrenalinové letecké závody nově pro Android a iOS (tip na hru)

Red Bull Air Race: Adrenalinové letecké závody nově pro Android a iOS (tip na hru)

V případě, že patříte mezi fanoušky adrenalinových leteckých závodů Red Bull Air Race, nebo vás jednoduše baví létat s letadly, máme pro vás tip na novou hru, která právě vyšla pro Android a iOS. Vaším cílem bude proletět připravenou trať v co nejrychlejším čase. Trať je vytyčena speciálními bránami s výškou 25 metrů, které byste neměli minout, jinak získáte trestné body.

Celkem máte k dispozici šest letadel, které lze v hangáru dále vylepšovat a v případě poškození samozřejmě i opravovat. K dispozici jsou dva herní módy – kariéra a šampionát, ve kterých zavítáte do celkem devíti unikátních lokalit v Chorvatsku, Spojených arabských emirátech, Malajsii, USA a Velké Británii.

Red Bull Air Race se pyšní velmi pěknou grafikou a vyváženou porcí hratelnosti. Ovládání skrze virtuální tlačítka na displeji není nijak složité a pokud vás podobné typy her baví, určitě ji vyzkoušejte. Na App Store i Google Play je k dispozici zcela zdarma.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Zkousel jsem ji a hra je to paradni, android a iOS maji dobrou podporu vyvojaru.

  2. Taky jsem u ní teď zkejsnul, je to celkem zábava. Akorát ten free-to-play model je dost na hovno. Neví někdo k čemu tam jsou ty stříbrňáky? Vždyť za ně jen opravuju letadlo, ale to je dost k prdu, protože mi pořád jen přebývají… :/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).