Realme GT 2 Pro se blíží. Oslní třemi technologickými prvenstvími

Realme

Podoba chystaného smartphonu Realme GT 2 unikla před dvěma týdny na internet a začalo se spekulovat o jeho brzkém uvedení. Nejčastěji byl skloňován termín 13. prosince, v tento den však bylo pouze odhaleno datum premiéry. Akce s podtitulem Innovation Forward se odehraje 20. prosince v 10:00 našeho času.

Realme GT 2 Pro: těšte se na tři technologické novinky

Ještě před premiérou Realme na krátkou chvíli nad připravovaným produktem odkrylo pokličku. Společnost prozradila, že smartphony série Realme GT 2 přinesou tři inovace, které dosud nebyly ve světě mobilních telefonů k vidění.

Realme material

Jednou z těchto inovací má být nový ekologický materiál, který má být silný a odolný jako tradiční materiál, ale má být výrazně šetrnější k životnímu prostředí; jeho výrobní uhlíková stopa má být nižší o nezanedbatelných 63 procent. Realme při návrhu spolupracovalo s japonským průmyslovým designérem Naotem Fukusawou, který stojí například za návrhem „kufrovitých“ zad smartphonu Realme GT Master Edition.

Realme GT Master Edition 500x500
Realme GT Master Edition

Další inovace zřejmě Realme poodhalí v příštích dnech, v tuto chvíli pouze víme, že se budou týkat fotografie a komunikačních technologií.

Vrcholový smartphone Realme GT 2 Pro bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, těšit se také můžeme na Quad HD+ displej, poddisplejovou selfie kamerku, 12 GB RAM a až 1TB úložiště.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku