Domů » Bleskovky » Razer Phone: výbava chystaného herního smartphonu kompletně odhalena

Razer Phone: výbava chystaného herního smartphonu kompletně odhalena

Společnost Razer už zítra odhalí svůj první smartphone, který bude určen mimo jiné na hraní těch nejnáročnějších her. Pro tyto účely dostane patřičně silnou výbavu, na kterou se můžeme díky předčasnému odhalení na stránkách britského operátora Three UK podívat.

Razer Phone rozhodně nebude žádný drobeček, neboť dostane rozměrný 5,72″ displej s poměrně širokými rámečky nad a pod ním; naštěstí budou tyto plochy využity čelními stereoreproduktory s certifikací Dolby Atmos. O audiovizuální zážitek tak mít strach rozhodně nemusíme, zvláště pak, když displej bude vybaven technologií IGZO, zvládne obnovovací frekvenci 120 Hz a barevně obsáhne celý Wide Colour Gamut.

O výkon telefonu se postará čipset Qualcomm Snapdragon 835 za podpory 8 GB operační paměti, pro uživatelská data pak bude připravena 64GB paměť. K pořizování fotografií poslouží duální fotoaparát, tvořený dvěma čipy o rozlišení 12 a 13 Mpx. První bude překrytý optikou se světelností f/1.75, druhý nabídne dvojnásobné přiblížení a světelnost f/2.6. O výdrž zařízení se bude starat akumulátor s kapacitou 4 000 mAh.

Na zítřejší premiéře se dozvíme především cenu telefonu, a také jaké speciality pro hráče si společnost Razer připravila.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

  1. Kdo to psal. Zase karasek s jeho uchylkou na tenke ramecky?

    • Taky to přestávám chápat. Rámečky, rámečky a zase rámečky. Nikdo koho znám to neřeší.

  2. Já hlavně doufám, že na zádech bude logo svítit v RGB.

  3. Mě by spis zajímalo to úsměvné dolby atmos. Tahle technologie je o tom, že ke klasickému zvuku přidává stropní efektové reproduktory, aby simulovala zvuky co jsou nad vámi, Např ve filmu letí letadlo a vy ho slyšíte nad hlavou. Jsem zvedavej jak tohohle jakože docílili v telefonu ????

  4. Tak z webu dolby jsem se dozvěděl to co jsem říkal. Jak ta technologie funguje a moje otázka je pořad stejná, jak toho docilej v telefonu ? A píšou že to podporuje jakýkoliv sluchátka tak to chci taky vidět.

    • No do W10 také vlezla jakási aplikace Dolby a jsou tam volby se sluchátky, apod. Ještě jsem nezkoušel, co to jako dělá. Zatím jsem ale nezažil, aby nějaké kur*ko u klasického sterea dělalo něco užitečného. Snad jen stažení basové složky v EQ u přebasovaných reprodukcí.

    • Však proto jsem se ptal, jenže někdo mě tu hnedka označil za blbce, zajímalo by mě jak se na stereo reprákách v telefonu nebo ve stereo sluchátkách dělají tyhle efekty když na normálních bednách na to potřebuju konfiguraci 7.1.4 (nebo minimálně 5.1.2)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).