TOPlist

Razer Phone 3 v ohrožení? Firma provádí restrukturalizaci mobilní divize

Společnost Razer aktuálně prochází mírnou restrukturalizací, což neslyšíme rádi, neboť to povětšinou znamená rušení divizí a propouštění zaměstnanců. V případě Razeru se má jednat o 30 lidí, což jsou dvě procenta celé pracovní síly. Už víme, že po pouhých deseti měsících skončí obchod s hrami Razer Game Store, který si nedokázal najít své zákazníky, kromě toho ale Razer serveru DroidLife potvrdil, že se škrty týkají i mobilní divize.

Razer sdělil, že někteří zaměstnanci z mobilní divize byly propuštěni, jiní přeřazeni na jiné projekty. Zda bylo rozhodnuto ukončit vývoj Razer Phonu 3, firma nepotvrdila, dočkali jsme se pouze marketingové omáčky o tom, že firma vidí v mobilním herním prostoru velké příležitosti a hodlá do této kategorie nadále investovat prostřednictvím hardwarových a softwarových iniciativ. Razer Phone 2 má být nadále v prodeji a jeho výrobce se zavazuje, že jej bude podporovat nejnovějšími aktualizacemi a funkcemi.Nepřehlédněte

Razer Phone 2 přichází: nabízí vyšší výkon, voděodolnost a bezdrátové nabíjení

Razer Phone 2 se může těšit na Android Pie

Už v příštím týdnu bude zahájen proces aktualizací Razer Phone 2 na Android 9.0 Pie, update bude vypuštěn pro zařízení z volného prodeje 27. února, telefony od operátorů se dočkají aktualizace později.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku