Domů » Bleskovky » Řada Moto G7 bude pěkně široká. Máme snímky 4 různých variant

Řada Moto G7 bude pěkně široká. Máme snímky 4 různých variant

Lenovo počátkem příštího roku odhalí nové smartphony značky Motorola, bude se jednat o telefony střední třídy řady Moto G. Podle tiskových snímků, které zveřejnil server DroidShout.com se dočkáme hned čtyř různých variant – základní model Moto G7 doprovodí varianty Plus, Play a Power.

Různé výřezy v displeji a čtečka otisků prstů v logu

Telefony v sobě původ nezapřou, všechny čtyři obdrží záda s klasickým kruhovým fotomodulem, pod nímž najdeme kruhové logo značky Motorola s vestavěnou čtečkou otisků prstů.

Přední strana se bude odlišovat podle modelu – Moto G7 a G7 Plus dostanou kapkovitý výřez, zatímco G7 Play a Power budou mít výřez à la iPhone X. Tyto dvojice se také budou odlišovat orientací čoček ve fotomodulech – u Moto G7 a G7 Plus budou usazeny horizontálně, Moto G7 Play a Power budou mít pouze jednu čočku.

Nové Motoroly již schválila certifikační autorita FCC, která odhalila paměťové varianty základního modelu Moto G7 – nabízen bude ve verzích se 3 a 4 GB RAM a 32 nebo 64 pamětí. Verze G7 Power bude excelovat ve výdrží na jedno nabití, kterou zajistí 5 000mAh akumulátor.

Řada Moto G7 bude nejspíše odhalena na barcelonském veletrhu MWC, který se odehraje v únoru příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Lenovo tu Motorolu slusne doj*balo.. Takovyho hezky telefony driv delali a ted je to fakt vsechno stejny a vsechno nevkusny hnus.

    • To je snad poprvé a opravdu vyjimečně s čím se dá s tebou souhlasit.

  2. Doufám že budou mít všechny 4 alespoň 6″ aby měl člověk hezky na výběr.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).