Domů » Bleskovky » Qualcomm a HMD Global uzavírají globální patentovou dohodu o 5G

Qualcomm a HMD Global uzavírají globální patentovou dohodu o 5G

Společnosti Qualcomm a HMD Global dnes oznámily uzavření patentové licenční dohody. V souladu s podmínkami dohody Qualcomm poskytl HMD Global licence a patenty na vývoj, výrobu a prodej zařízení standardů 3G, 4G a 5G jak v single, tak multimode režimu. To mimo jiné umožňuje provozovat zařízení Nokia současně v sítích současné generace a síti 5G.

5G síť připojení rychlost

Vývoj našich zařízení je založen na závazku přinášet zákazníkům telefony připravené na budoucnost. Zařízení, která se v čase neustále zlepšují. Proto úzce spolupracujeme s nejvýznamnějšími partnery po celém světě.“ Sdělil Florian Seiche, CEO ve společnosti HMD Global a dodává: „Spolupráce se společností Qualcomm nám umožňuje přinést na trh ty nejpokrokovější inovace a náš závazek vůči zákazníkům splnit.

Nepřehlédněte – 5G klepe na dveře: fascinující technologie plná úskalí

Dohoda se společností HMD Global staví na našich dlouhodobých a dobrých vztazích v oblasti vývoje technologií.” Řekl Alex Rogers, Executive Vice President ze společnosti Qualcomm Technology Licensing. „Patříme mezi lídry v přechodu na 5G a jsme hrdí na to, že naše průlomové 3G/4G/5G technologie jsou k dispozici předním výrobcům, jako je HMD Global, a pomáhají dodávat působivé produkty po celém světě.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).