První trailer na minisérii Obi-Wan Kenobi láká na návrat oblíbeného Jedie

obi wan kenobi

Po fiasku poslední trilogie ze světa Star Wars se studio Disney zaměřilo na tvorbu seriálů, která jim jde o poznání lépe. Po seriálu Mandalorian (hodnocení 88 % na ČSFD) a The Book of Boba Fett (74 %) se pomalu blíží televizní minisérie zaměřená na oblíbeného Jedie Obi-Wana Kenobiho, kterého na stříbrném plátně ztvárnil skotský herec Ewan McGregor.

Novinka navazuje na třetí filmovou epizodu s podtitulem Pomsta Sithů (87 %), kdy Obi-Wan ukryl Luka Skywalkera před svým otcem na pouštní planetě Tatooine, kde je jeho úkol nejen chránit syna svého dřívějšího padawana, ale také se skrývat před zraky nově ustaveného Galaktického impéria.

Obi-Wan Kenobi | Teaser Trailer | Disney+

Samotný trailer toho příliš neprozradil, nicméně těšit se můžeme na hned několik inkvizitorů, jejichž cílem je lovit přeživší Jedie. Dočkáme se také Haydena Christensena, který opět ztvární roli Dartha Vadera.

Ženou režírovaný titul s úplným názvem „Star Wars: Obi-Wan Kenobi“ má být v šesti 3/4hodinových epizodách k dispozici už 25. května na streamovací platformě Disney+, která sice aktuálně není oficiální cestou v Česku dostupná, nicméně by k nám měla dorazit už v průběhu léta.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku