Domů » Bleskovky » První specifikace telefonu Razer odhaleny: o RAM nouze nebude

První specifikace telefonu Razer odhaleny: o RAM nouze nebude

Před pár dny jsme vás informovali o plánovaném smartphonu značky Razer, který by se měl představit již 1. listopadu. Dnes se nám však vůbec poprvé „dostávají do rukou“ informace o jeho možné výbavě. Telefon zaujme především štědrou porcí paměti RAM. Informace poskytl benchmark GFXBench.

Benchmark odhalil několik prvních specifikací, jmenovitě pak například displej o úhlopříčce 5,7″ a rozlišení 1440 x 2560 px. Procesorem by zde měl být Snapdragon 835, úložiště by mělo dosahovat velikosti 64 GB. Zadní fotoaparát nabídne rozlišení 12 Mpx, přední kamerka pak 8 Mpx. Operačním systémem bude v době uvedení Android ve verzi 7.1.1. Tím největším překvapením je však paměť RAM – ta by se měla vyšplhat na hodnotu 7,5 GB (počítáme však s 8 GB). O hladký běh celého telefonu byste se tak bát neměli.

Pokud pomineme obří hodnotu paměti RAM, jedná se o vcelku dnes již běžný smartphone a Razer tak bude muset překvapit něčím vskutku originálním, což nemusí být jednoduché. O všem ale budeme mít jasno již za několik málo dní.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments