Domů » Bleskovky » První specifikace telefonu Razer odhaleny: o RAM nouze nebude

První specifikace telefonu Razer odhaleny: o RAM nouze nebude

Před pár dny jsme vás informovali o plánovaném smartphonu značky Razer, který by se měl představit již 1. listopadu. Dnes se nám však vůbec poprvé „dostávají do rukou“ informace o jeho možné výbavě. Telefon zaujme především štědrou porcí paměti RAM. Informace poskytl benchmark GFXBench.

Benchmark odhalil několik prvních specifikací, jmenovitě pak například displej o úhlopříčce 5,7″ a rozlišení 1440 x 2560 px. Procesorem by zde měl být Snapdragon 835, úložiště by mělo dosahovat velikosti 64 GB. Zadní fotoaparát nabídne rozlišení 12 Mpx, přední kamerka pak 8 Mpx. Operačním systémem bude v době uvedení Android ve verzi 7.1.1. Tím největším překvapením je však paměť RAM – ta by se měla vyšplhat na hodnotu 7,5 GB (počítáme však s 8 GB). O hladký běh celého telefonu byste se tak bát neměli.

Pokud pomineme obří hodnotu paměti RAM, jedná se o vcelku dnes již běžný smartphone a Razer tak bude muset překvapit něčím vskutku originálním, což nemusí být jednoduché. O všem ale budeme mít jasno již za několik málo dní.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

9 komentářů

 1. Nebyla by špatná podpora her ze Steamu :-) Nebo přijde Razer s něčím podobným ? Nebo to bude „jen“ nabušený telefon kterých je na trhu dost ?
  Jsem na to moc zvědavý

  • A kolik pak je na Streamu her na Android?

   Jestli něco čekat tak spolupráci nVidia portálem a ne Streamem, ale streamováním her.

  • Na Streamu ani jedna.

 2. Doufám že to bude víc než jen smartphone a nabídne něco co ostatní nemají.

  • Ano nabídne aplikace pro Razer služby a hlavně Razer cenu. Cenu čekejte jako plus mínus Google Pixel

  • lze ocekavat cenu log x (Pixel 2) nebo nejaka jina funkce?

  • jaky razer sluzby? Chroma RGB lighting?

  • jufetfok (neregistrovaný) 13.10.2017 v 17:47:… ..Jenže ta funkce je omezená zdola :) Razer není výrobce levných periférií a notebooků. Ano je to snobárna, ano blabla výrobce, dělá taky dobré…

   Razer nebude nikdy dělat levný telefon pro plebs co si koupí A4tech klávesnici místo Razeru.

 3. Prej plebs :D ty budeš dobře nafoukanej sliz

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).