První DLC pro Cyberpunk 2077 je konečně na dohled. Přesto ještě nejásejme

Cyberpunk 2077 bar 1 1

RPG od polských vývojářů CD Projekt RED jménem Cyberpunk 2077 bylo jednou z nejočekávanějších her roku 2020, avšak velmi vysoká očekávání hráčů dokázalo naplnit bohužel jen částečně. I když tvůrci přispěchali s omluvou a ihned začali pracovat na nápravě, pošramocené pověsti už se jim zbavit nepodařilo. Příslibem pro hráče do budoucna byly alespoň rozšiřující DLC, která se měla distribuovat zdarma, nicméně i jejich vydání museli talentovaní vývojáři postupně odsouvat.

Nyní se zdá, že první z větších rozšíření je konečně na cestě k hráčům, kteří na jinak velmi povedený titul nezanevřeli. Studio na svém twitterovém účtu konečně oznámilo, že se dočkáme už příští rok. Bohužel, přesnější datum lidé z CD Projektu neposkytli. Doufáme ale, že měli na mysli spíše začátek roku 2023, než jeho konec. Upřesnění se prý dočkáme ještě v průběhu letoška.Cyberpunk 2077 1Nepřehlédněte

Cyberpunk 2077: propadák roku, nebo jedna z nejlepších her v historii? [komentář]

Studio zároveň zveřejnilo svůj plán na několik příštích let, na kterém se nachází nejen práce na hře Cyberpunk 2077, ale také začátek vývoje dalšího titulu ze světa Zaklínače, jenž bude postaven na Unreal Enginu 5, a očekávaný next-gen update pro doposud nejúspěšnější hru studia, třetího Zaklínače.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku