Domů » Bleskovky » Prostředí Sense 8 pro všechny Androidy: HTC spouští uzavřenou betu své uživatelské nadstavby

Prostředí Sense 8 pro všechny Androidy: HTC spouští uzavřenou betu své uživatelské nadstavby

HTC to s optimalizací umí. To dokazují poslední generace velice oblíbeného uživatelského prostředí Sense, které jsou perfektně odladěné a dají se s klidným svědomím přirovnat k prostředí od Googlu. Nyní to ale vypadá, že poslední verze Sense 8 zavítá i do ostatních zařízení s operačním systémem Android.

V elektronickém obchodě Google Play najdete od společnosti HTC hned několik aplikací, které výrobce dodává se svými telefony, a které jsou doménou právě prostředí Sense. Nyní však tchajwanský výrobce chce do obchodu zařadit i nadstavbu Sense Home 8, které bylo doposud doménou pouze vlajkové lodi HTC 10 (recenze).

Než HTC své dílo do obchodu zařadí, musí jej pořádně otestovat testeři. HTC totiž spustilo testovací program, do kterého pozve jen několik vyvolených uživatelů, kteří budou pozváni e-mailem. Podmínkou však je, aby váš přístroj běžel na Androidu 4.4 KitKat nebo novějším. Kdo dřív přijde, ten dřív mele.

HTC-Sense-Home-8
E-mail, který HTC rozesílá vybraným jedincům

Pokud nevíte, jak Sense 8 vypadá, podívejte se na naši videorecenzi, určitě je o co stát. Nové prostředí se od svých předchůdců poměrně výrazně liší, a to zejména díky tzv. Freestyle layouts. Po novém můžou uživatelé Sense 8.0 používat namísto tradičních ikonek různé samolepky, kterým přidruží různé akce ke spouštění kýžených aplikací. Navíc už nejste omezení ani mřížkou a své aplikace můžete po ploše rozmisťovat jak se vám zachce.

HTC 10: Recenze

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Diskuze k článku

  1. Jiri (neregistrovaný)

    Pujde sense8 i na htc m7?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).